Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti belemennétek egy párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy párkapcsolatba úgy, hogy a lány Mexikóban él?

Figyelt kérdés

Persze még csak beszélgetünk, de eléggé kedveljük egymást.

Hallottam történeteket, hogy xy kiment az adott országba egy nő miatt és azóta is boldogan élnek.. és így, hogy hasonló cipőben járok, én is gondolkoztam ezen.. Mi a véleményetek?


2019. nov. 22. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lány?

Lehet hogy Juan az

2019. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A képeken, amit naponta kapok tőle, eléggé lánynak néz ki rajta és a hangja is elég csajos.. :)
2019. nov. 22. 15:49
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Fúúúúú hát... elég húzós. Egy ismeretlen országba kimenni valakihez, akivel soha nem találkoztam és vagy túlélem vagy nem. Főleg Mexikóban...

Nem a származása a gond, de Kongóba se mennék ki egy nő miatt, akárhogy is néz ki, vagy akármilyen is.

Ha ő hajlandó idejönni, akkor oké.

2019. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nézd... ne hamarkodj el semmit, de én azt mondom, ha megpróbálod, abból bajod nem lesz. ;) Egyik exem szülei is hasonló módon jöttek össze, bár náluk azért jóval kisebb volt a távolság (Románia - Magyarország), viszont akkoriban még nem volt internet.
2019. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#4 #5

Először úgyis csak találka lenne belőle, és ha komolyra fordulna a helyzet, akkor gondolkodnék komolyabban én is az egészen. Nekem is csak megfordult a fejemben, mert még okés, beszélgetünk, stb, de 1 idő után úgyis lépni kell valamelyik irányba. :)

2019. nov. 22. 17:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Nyilván találkozni kell. Ő meghív Mexikóba, te meghívod Magyarországra. Aztán ha működik a kémia, ő is el tud képzelni téged társnak hosszútávon meg te is őt, akkor lehet gondolkozni ilyeneken. Addig felesleges. De amúgy meg én bele mennék, és a költözést sem vetném el. Ha nincs senkim, se gyerek se kutya se hitel se semmi, akkor nem veszíthetek semmit.
2019. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Normál esetben azt mondanám, hogy a fiú menjen a lányhoz először, de Mexikó...azért nem lennék olyan nyugodt, mintha egy német, francia vagy akár orosz, ukrán csaj hazájába kéne utaznom. De persze azt is teljesen megértem, ha a lány nem mer egy vadidegen sráchoz elmenni a világ túlsó felére.

Az nem opció, hogy egy harmadik országban találkoztok valahol itt, Európában?

2019. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ÉN nem mennék bele, főleg Mexikó azért az nem Európa, nem itt van. De ez a te döntésed kell, hogy legyen.
2019. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért azzal ugye tisztában vagy, hogy Mexikóban most milyen helyzet van? Konkrétan anarchia szélén van lassan az ország fele...
2019. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!