Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, hogy titkoljam el előle?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy valaki szerint nem ez a jó megoldás, de nem szeretném, ha a barátságunk tönkremenne, ezért semmiképp sem szeretném, hogy megtudja, még a testbeszédemből, vagy akaratlanul sem.

2019. nov. 22. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért menne tönkre a barátságotok?
2019. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik barátság ettől - gyakorlatilag az őszinteségtől - tönkremegy, az nem, hogy legjobb barátság nem volt, de egyáltalán barátság sem.
2019. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen érzéseket nem lehet kontrolállni, se eltitkolni. De ha mégis sikerülne csak neked lenne rosszabb mert csak mégjobban akarnád. Minnél inkább próbálod elfolytani annál erősebb lesz. Hidd el tapasztalat. Inkább mond meg neki hogy úgy érzed hogy bejön neked. Ha erre azt válaszolja hogy neki nem vagy az esete és csak barátként tekint rád, továbbléphetsz. Vagy legalábbis megpróbálhatod. Utána már felesleges lenne epekedni utána, mikor annyi jó csávó van a világon.
2019. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves #1 és #2, nem azért gondolom, hogy tönkremenne a barátságunk, hanem inkább a baráti kör többi tagjával fordulhat elő, hogy választási helyzetben érzik magukat, és inkább ez az amit el szeretnék kerülni
2019. nov. 27. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!