Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joco999 kérdése:

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Nem tudom hogyan nyissak felé? A többi lent.

Figyelt kérdés

Osztálytársamba szerelmes vagyok, próbálok közeledni de nem merek. Nem todom hogy hogyan nyerjem el hogy szerelmes legyen. Nyílván én is kicsit tetszek neki de szerintem ő sem mer közeledni felém és fél elmondani.

. Nagyon szeretném hogy járjunk. Mostanában érzem kicsit hogy ő nem akar.

De nem merem neki elmondani hogy tetszik és szerelmes vagyok belé mert félek hogy nemet mond. Próbálom a társaságát keresni minél többet bezsélgetni vele és közeledni felé.?


A váloszokat köszönöm előre is :)



#osztálytárs #osztálytárs járás
2019. nov. 23. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el őt valahová. Így nem vallasz be neki szerelmed, nem mondod hogy járjatok együtt mégis lépsz felé.
2019. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
menj picsanadrágba, legyél vele sokat, menj segìteni a házijában és hajolj fölé úgy hogy a melled hozzáérjen a fejéhez, 95% hogy beléd esik.
2021. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!