Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom, hogy bepróbálkozzak-e nála, mert van pár kellemetlen tényező a történetben. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát.

10.-es vagyok, a lány 9.-es.

Nincs nagy bajom azzal, hogy kezdeményeznem kell, csak ebben a szituban van pár probléma.

A lány annak a lánynak a barátnője akibe nagyon szerelmes voltam az elmúlt fél évben, és csak mostanában sikerült túllennem rajta, ugyanis elutasított.

Ez azért mégis fura, hogy két hete még szeretem a barátnőjét, most meg nála próbálkoznék.

A másik probléma, hogy egy másik barátnője, aki osztálytársa, a napokban rámírt és ha jól sejtem, habár nehéz ezt félreérteni, bejövök neki.

Namármost, én nem szeretném megbántani, de ha vallanék a kiszemeltemnek, akkor attól tartok, hogy erre a lányra való tekintettel elutasítana.

De ha mégis megpróbálnám..

Hogyan?

Eddig egyik ilyen hódításom sem sikerült, és már kezdek kétségbe esni, de ezt nem akarom elszúrni.

Hogyan kezdjem az egészet?

Írjak rá, vagy élőben?

Mit mondjak/írjak először?

Bármi féle segítséget szívesen fogadok!



2019. nov. 23. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam ebben a helyzetben, csak a másik oldalról. Barátnőmnek vallott a fiú, elutasította, aztán nálam próbálkozott be, és egyszerűen nem tudtam így komolyan venni. Mármint annyira hű, de bele volt esve, aztán meg hirtelen már én kellenék neki? Totál az volt bennem, hogy csak a barátnőmhöz akar közelebb kerülni, meg hogy tuti csak ilyen második választás vagyok, így bár bejött a srác, hagytam az egészet. Amit amúgy jól is tettem, mert hónap múlva megint más lánnyal volt együtt...
2019. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy mindenképp élőben közeledj a lányhoz. Szerintem így sokkal nagyobb tiszteletet tudsz nyújtani a lány felé, mintha csak ráírnál. A netes ismerkedés szerintem gyáva dolog. Én is örülnék, ha élőben közeledne felém a fiú és nem a könnyebb utat választaná. Add meg neki a tiszteletet!

Ja, és mindenképpen bizonyítsd be, hogy nem a barátnője érdekel téged, hanem ő.

2019. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1: ha elutasítottad, akkor miért is ne keresett volna valaki mást?


Van egy tábor, ahol évente egy hetet részt veszek. Egyik évben a tábor végén mondtam egy lánynak, hogy valamikor hozzám jöhetne feleségül - ezzel kifejezve tetszésemet. (Semmi kínosság, csak röhögtünk egy jót, volt barátja is) Következő évben a barátnője felé nyitottam (a tavalyi lány nem volt jelen abban az évben), és rögtön ezt hozta fel példának, hogy "bezzeg tavaly még ő kellett". Hát persze, elnézést, hogy egy évvel később már nem egy olyan ember kell, aki itt sincs. Én legalább korrektül minden évben csak egy nőt szemelek ki ezen az eseményen. :D Erre még felrója, hogy tavaly más tetszett. No shit!

2019. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!