Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm megette a sütimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megette a sütimet, azt amit anyukája nekem sütött, miféle tett ez? 😟

Figyelt kérdés

Ma az én szülinapom van.

Egész tortát bevágta.

Az éjszaka folyamán törtémt mimdez és állítólag megevett egy csupor mézet is😒

Sovány, így büntetlenül ehet.

De ez még nem mentség.


Most csak ilyen sós sütemények maradtak nekem😐

Többet nem is mondok.

Bocsánatot kért, de érezhetően megbánás mélkül...


2019. nov. 24. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Huzzál vissza az óvodába
2019. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha lenne egy barátnőm, akivel szerelm3esek vagyunk egymásba, és ilyet tenni, egy percig eszembe nem jutna fennakadni ezen. Oké, nekem kevesebb süti jut. És? Örülök, hogy ízlett neki. :) Ez nem olyan hű, de nagy bűn, amiért haragudni kéne.
2019. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Átérzem a fájdalmadat :(. De most komolyan, ember az ilyen? Én szakítanék a helyedben.
2019. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Én nem csak szakítanék vele, de felpofoznám és a szerveit eladnám az ukrán maffiának. 😢
2019. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már azon is fennt akadnék kicsit, ha megkérdezés nélkűl a felét be nyomná. De az, hogy egy csupor mézet meg egy egész tortát. Hát én összevesznék vele a helyedben! Lehet igazából csak ki használ!
2019. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

😟😟😧😧😦😦😦😨😨😨😨😰😰😨😰😰😰😫😫😫😓😓😓😥😥😥😥😢😢😢😢😖😖😖


Na,feküdj le,holnap óvoda.

2019. nov. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez kamu kérdés?
2019. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 ennél egyértelműbb nem lehet
2019. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyi ez most lehet furcs lesz, de ha nem kamu a kérdés, akkor remelem még látod ezt a választ. A baratnőd lehet bulimiás... sovany, mert kihanyta a tortát. Én pl hanyás nelkül egy égészet tuti nem tudnék megenni. Plane, ha még méz is kerül rá. Ha gyakran tűnik el egyszerre sok étel, akkor kezdhetsz gyanakodni
2020. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!