Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha rágörcsölök a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balu050102 kérdése:

Mit tegyek, ha rágörcsölök a szerelemre?

Figyelt kérdés
Szóval...a lányt, akivel együtt kellett táncolnom, tánc közben nagyon jól megismertem és szerelmes lettem belé (mármint igazi szerelem, nem csak vonzalom). Nem tudom, hogy ő hogyan érez irántam, de a nagyobb probléma, hogy míg ezelőtt jól eltudtam vele beszélgetni most, hogy tudatosítottam, hogy szerelmes vagyok belé...egyszerűen meg se tudok szólalni mellette...mit tegyek?

2019. nov. 25. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Erezni fogja h bejon nemed probalj termeszetesen viselkedni ne eroltess semmit mert altalaban az szokott gaz lenni.

Legyel humoros kedves de ne tulsagosan nyomulos.

Viccelodj, es neha legy tavol is tole hidd el azt utaljak es vagynak ra h kozelkeruljetek.

L

2019. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!