Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tenni, hogy el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy el múljon ez a fajdalom?

Figyelt kérdés

Pár éve ismertem meg őt, már akkor nagyon szimpatikus volt. Sokat beszélgettünk, ismerkedtünk stb...

Egy kis idő eltelt és gondoltam, itt az ideje, hogy meg kérdezzem, lesz-e a barátnőm. Először nem mondott semmit, mert volt egy másik srác aki udvarolt neki. Erről én nem tudtam. Mondta hogy kell neki egy kis idő hogy döntsön. Nem beszéltünk kB 3 napig. Aztán rá írtam. Meg kérdeztem, hogy most akkor mi van, azt mondta hogy együtt van a másik sráccal. Én ekkor úgy összetörtem, hogy semmit sem tudtam csinálni. Megbuktam az iskolában, kB minden barátomat elhanyagoltam. Együtt volt a sráccal 2 hónapot. A srác csak kihasználta (szexuálisan) és szakítottak. Aztán rá egy hónapra meg egy srác eljátszott vele ezt. Utána én írtam neki, mert még mindig szerelmes voltam. Össze is jöttünk, azóta együtt vagyunk. Több mint egy éve. Halálosan szeretem, de nem tudok ezzel együtt élni, hogy én csak úgymond utoljára voltam jó. Szinte minden éjjel sírok évek óta, mert eszembe jut hogy ezt tette. Mondta, hogy nagyon sajnálja, de ettől nekem nem lesz jobb és én ezt már nem bírom. És még az is nagyon rosszul esik hogy lefekudt velük, főleg hogy az első pali 5 évvel idősebb volt.

Mit tudnék ezzel kezdeni, hogy ne sírjak? Már tényleg nem bírom, évek óta csak ez megy. Úgy érzem hogy tönkre ment az életem, pedig még nagyon fiatal vagyok. Régen történt már, de semmit sem változott és szerintem nem is fog. Valami dilidoki tudna segíteni? A veszekedés is nagyon sok ez miatt...

És bocsi, hogy ilyen össze-vissza van az egész, de még leírni sem tudtam könnyek nélkül.



2019. nov. 25. 21:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy az első palija előtt mondta nekem hogy szeret. És most azt mondja, hogy ahhoz képest amit irántam érez, az nem volt szerelemnek nevezhető.

Ettől pedig megjobban nem értem, hogy akkor miért nem én 😔

2019. nov. 25. 21:28
 2/8 anonim ***** válasza:

2 döntés előtt állsz:


1. - elhagyod, ~ megszűnik a problémád. Lezárod, lelki megnyugvásra lelsz, () már ha lelsz,.


2. - megtudsz békülni a tudattal, elfogadod a jelenlegi helyzeted.


Szerintem ezzel te is tisztába vagy, innentől kezdve meg rajtad áll a sor.

2019. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

El hagyni nem fogom, az fix. És szerintem nem tudok megbekelni ezzel, ha 3 év alatt sem sikerült.

Tehát baszhatom, így kell élnem ezek szerint. Végül is, ha így folytatom nem kell sokáig élnem XDD

Próbáltam már változtatni rengetegszer, próbáltam nem gondolni rá, de lehetetlen.

2019. nov. 25. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez már beteges, keress fel egy orvost.

De komolyan.

2019. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ne higgyétek azt, hogy öngyi akarok lenni vagy valami, nem azért írtam, eszembe se jutott. Utolsó, te meg nagyon leszűrted a lényeget az egészből xddd

Ilyen semmit érő választ bárki tudott volna adni. De azért köszi XD

2019. nov. 26. 10:36
 6/8 anonim válasza:
Szia rosszul közelíted meg a dolgokat.! Ne úgy gondolj rá hogy nem te voltál az első hanem te lettél a győztes, az ilyenekbe nem az nyer aki az első hanem aki a lánynak az útólsó az az élete végéig vele marad. Tanult a lány a hibákból biztos ezért választott téged és tudja hogy nálad jobbat nem fog megkapni.De viszont ilyeneket ne mondj neki hogy nem te voltál az első mert ennek hamar rossz vége elehet így. Tényleg gondolj bele hogy a végén te nyertél. ! :D
2019. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na, ilyen egy hasznos és normális válasz.

Remélem sikerülni fog máshogy felfogni a dolgokat. Köszönöm szépen!

2019. nov. 26. 17:35
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, ha nem ismerted volna és mikor összekötök akkor tudod meg jobb lett volna, akkor nem agyalnál ezen? Lehet akkor a lány számára hirtelen szerelem volt, éppen ő tetszhetett jobban, aztán a másik, de rájött te kellesz neki. Ettől nem fog összedőlni a világ, nem te vagy az egyetlen aki járt már így és nem is az utolsó. Nekem is volt olyan, egyik nap azt mondta szeret másnap kapcsolatban mással. Na bumm, kiakadtam szomorkodtam 1 hetet és újult erő. Hidd el vannak rosszabb dolgok, a lényeg hogy nem kacsingat másféle, lehet megszokott volt neki hogy lényegében te ott voltál és vártál rá, nem mindig úgy kell felfogni, hogy ha nincs ló jó a szamár is. Fogd fel úgy hogy kiélte magát, tök jó, mindenkinek vannak baklövései, nemihez volt, ennyi :)
2019. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!