Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem de nem járunk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem de nem járunk! Szerintem énis tetszek neki de ez nem biztos. Mit vegyek neki karácsonyra hogy azért utaljak rá hogy tetszik nekem és hányadikán adjam oda? (Dec.20adikáig van suli)

Figyelt kérdés
Szóval. Akarok neki venni (vagy csinálni) ajándékot. Nagyon cuki a srác, általába próbálok utalni arra hogy bejön nekem. Alattam jár egy évvel. Rajzszakkörön szoktam vele találkozni de azon kívül is találkozunk. Szerintetek mi lenne egy jó ajándék rajzos és irodalom kedvelő fiúknak?(Valami olyat írjatok ami nem kerül egy vagyonba😅😅)

2019. nov. 26. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj vmi aranyos könyvjelzőt, vagy borítót. Ezekbe utaló dolgokat is bele lehet rajzolni :)
2019. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudtok találkozni a szünetben, akkor mindegy, mikor adod oda.
2019. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!