Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb lány barátom, mit tegyek? <többi lent>

Figyelt kérdés
Pici korunk óta ismerjük egymást, majdnem tizennégy éve. Sokan mondták már, hogy szerelmes belém, de sosem hittem el. Nagyon jó barátok vagyunk, ritkán jön hozzám, de akkor hajnalig itt van, suliban mindig szivatjuk egymást, és hülyülünk. Több mint 13 éves ismerettség és barátság alatt nem ölelt meg egyszer sem. Sokat piszkált, hogy béna vagyok, meg dagi vagyok (utóbbi igaz is). Mostanra ezt abbahagyta. Ő támogatott akkor is, amikor kezdett kialakulni a barátnőmmel a kapcsolatom. (Sajnos a lányról 6 hónap után kiderült, hogy leszbikus, és ebbe a közös lány barátunkba szerelmes). Azután nagyon magam alatt voltam, ittam stb. Azután megtetszett egy másik lány, akkor is támogatott, de többszöri próbálkozásra is el lettem utasítva. Mindig is önbizalomhiányos voltam, de ezek rátettek még egy lapáttal. Mostanában az üzenetei végére szivecskét tesz. Aztán lett neki pasija, dicsekedett is vele (egyébként a pasi az a tipikus focizokésnagyapofám fajta), - nem tudom, hogy miért mondta el, célzás lehetett? Aztán két hét alatt szakítottak, de nem sírt, meg semmi, nem is szerette szerintem. Az osztályomból a próbálkozókat kikosarazta, és kigúnyolta, ezért sokan útálják, meg nem minden lánnyal pajtizik. Nem merem elmondani neki, hogy többet érzek barátságnál, mert félek, hogy elveszthetem a barátságát, plusz a becsületem oda. Ez a kettő az életemnél is fontosabb számomra. Bocs, hogy ilyen összeszedetlen vagyok, de 8+2 órám volt mellé meló meg edzés, úgyhogy kész vagyok, ne haragudjatok.

2019. nov. 27. 17:23
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Tudom 17000 ilyen, és ehhez hasonló kérdés van, de ez kellett, hogy leírhassam valakinek/valakiknek, hogy mi nyomja a lelkemet.
2019. nov. 27. 17:27
 2/29 A kérdező kommentje:
Egyszer mondott egy ilyet, hogy - idézem: "Képzeld! :,) Anyám jósolt! Azt mondta, hogy mi egy pár leszünk majd! :')" Megkérdeztem az anyját, mondott-e ilyet, határozotz nemmel válaszolt. Az anyha biztos nem hazudott. Meg később egy erdélyi kiránduláson azt kérte tőlem, hogy üljek mellé, mert az édesanyja azt mondta, hogy kérdezgessen engem a hely történelméröl (töri spec.-es vagyok, országos versenyeket nyerek). De, hogy miért arra nem tudott válaszolni, később erről is megkérdeztem az anyját, szintén nemmel válaszolt. Lehetséges hogy ő is többet érezhet barátságnál, hogy mondvacsinált okokkal akar velem időt tölteni?
2019. nov. 27. 18:00
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető hogy többet érez irántad.
2019. nov. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Elég bizonytalan vagyok ezen a téren. Az exem sem mutatta ki soha non-verbálisan az érzelmeit felém, ezért fel sem fognám, ha valaki "jeleket" próbálni küldeni. Soha nem volt komoly kapcsolatom.
2019. nov. 27. 18:07
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyébként mindig különc voltam. Soha nem voltam szemtelen a tanáraimmal. Nem hallgatok trash pittyputty zenét. Egyedül amit vonzónak találok magamban az a humorom. Mindig van 1-2 jó poénom, és általában mindenki nevet rajtuk.
2019. nov. 27. 18:17
 6/29 anonim válasza:
100%

Az egy tizenéveskori tévhit, hogy a kapcsolatok ünnepélyes beismerő vallomással kezdődnek.


A valóságban sokkal inkább helyzetekkel. Közel kerültök egymáshoz, pl. melletted ül a heverőn, és ráteszed a vállára a kezed. Nem fog ledöbbenni, hogy úristen, ez most micsoda, hanem reagálni fog. A fentiek alapján valószínűleg nem fogja ellökni a kezed. Ugyanez előfordulhat moziban, vagy bárhol.


Hívd át Netflixet nézni. Nem baj, ha nincs is otthon Netflix. Ha átjön, akkor nem is érdekes.

2019. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom. Most úgy sem lesznek itthon anyumék.
2019. nov. 27. 18:24
 8/29 A kérdező kommentje:
Én eddig ha hozzáértem valamelyik lány vállához mindig arréb ült, vagy ijedten, meglepődve, nagy szemekkel nézett rám.
2019. nov. 27. 18:26
 9/29 A kérdező kommentje:
Deeee jó-jó, max eltolja a kezemet, meg a barinőivel csámcsognak rajta egy hétig. Nem érdekel 😂. Bátorság kéne még...
2019. nov. 27. 18:27
 10/29 A kérdező kommentje:
Esetleg még ötletek, ha áthívom, mit csináljunk? Kb 11 éve íjászkodom, egy párszor kért, hogy tanítsam meg, de mindig ráhagytam. Esetleg most ez is szóbajöhet?
2019. nov. 27. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!