Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 2 év korkülömbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 év korkülömbség ciki ebben a korban?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány akivel az első találkozásunkkor legalább velem egy idősnek néztem ki, aztán derült ki hogy 12 éves. Nekem nagyon szimpatikusnak tűnik és látszik hogy én is bejövök neki, de nem nagyon tudok vele beszélgetni. (Bizonyos okok miatt de azt most nem szeretném leírni hogy ne ismerjen fel senki. Face-en pedig nem találom, csak a keresztnevét ismerem) Szerintetek ciki ilyen korban 2 év korkülömbség? 14/F
2019. nov. 27. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de ez a szándéktól függ.
2019. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Nehogy már egy 12 éves kislánnyal járj 14 évesen. Gondolom nyolcadikos vsgy.

Mindketten gyerekek vagytok még nagyon de egy 12 eves kislanynak nem való fiú! Milyen dolog ez?

Ha ő 17 lenne te meg 19 semmi problema nem lenne vele. De így?

2019. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
inkább ez a helyesírás ciki ebben a korban
2019. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki, de ha hozzányúlsz komám és feljelent, hogy ő még nem szerette volna, börtönbe kerülsz. Elég ha összevesztek néhány hét esetleg hónap múlva,kiábrándul belőled és bosszúból bemegy a rendőrségre. Legyen eszed. 2 év múlva, ha betöltötte a 14-et, akkor ,ha még szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor talán
2019. nov. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úristen nehogy arra gondoljatok már hogy én 14 évesen fűvel fával akarok kefélni, még csak nem is gondoltam rá. És amúgy hatalmas helyesírási hiba hogy egy szót kétszer elírtam mert nem tudtam hogy kell helyesen leírni.
2019. nov. 28. 07:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolunk mi semmire,csak arra,amit leírtál válaszoltunk. 12 éves kislány, AZ MÉG KISLÁNY. Te sem vagy nagyobb,de a korod alapján már büntethető vagy. A körülményeket nem ismerem, de ha a szülei ezt megengednék neki, akkor ott is baj van a háttérben. Esetleg ha nem szűz és kiszúrásból,mert megharagszik rád azt mondja hogy te voltál, mondhatsz gondolhatsz te bármit, nem könnyen fogod magadról azt a vádat lemosni. És hozzá sem értél,lehet hogy megtette valaki más. Háromszor vagyok idősebb nálad,hidd el hallottam dolgokat ez idő alatt. Több ismerősömet bevádolták, nem is a kislány, hanem a szülők,még köztiszteletben álló tanárt is. Olyat,aki a gyerekekért élt, és mindíg rajta kapaszkodtak a gyerekek . Az én gyerekeim is. És egyszer volt egy bosszúálló szülő és a gyerek szájába adta mit kell mondani, aztán a pszichológusi szakvélemény igazolta, hogy a tanár nem nyúlt hozzá, a gyerek nem tudott olyan részleteket,amiket tudott volna,ha valóban hozzányúltak volna. De ha más megtette,a kiscsaj akkor már ősszetudta volna mosni a részleteket. Próbálj egy kicsit elgondolkozni azon amit írtam és nem egyből támadással védekezni. Mert nekem mindegy,hogy hogyan akarod megmagyarázni,nem az én életemről van szó.
2019. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben értettem, ezek után már már meg sem fog fordulni a fejemben az tuti. Szerencsére nem ő a kiszemeltem úgyhogy nem lesz nagy dolog lemondani róla. Csak azért gondoltam hogy velem egy korú mert 7. osztályba járt és több velem egykorú is volt az osztályába, aztán derült ki hogy nemhogy egy évvel fiatalabb még +1 évet visszamaradt (gondolom oviból.)
2019. nov. 28. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Hátha +1 évet visszamaradt volna óvodában,akkor nem nagyobb lenne a korkülönbség,hanem kisebb. :) Számold már ki.
2019. nov. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jah, tényleg xD. Már fáradt voltam bocsi.
2019. nov. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!