Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent bármit is, hogy fütyül,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent bármit is, hogy fütyül, ha meglát?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon furcsa kérdés, I know. De van ez a srác, aki tetszik. Nem úgy értem, hogy bunkó módjára utánam füttyög, hanem mikor elmegyünk a suliban egymás mellett a folyosón és egymásra nézünk, elkapja a tekintetét és elkezd fütyörészni egy dallamot. Vagy pl állok menzán a sorban, erre pont mögém állt és elkezd fütyörészni basszus miközben néz. És folyon ezt csinálja, rám néz és tovább megy fütyülve. Tudom, tiszta bolond, de így szeretem :'))) <3 Jelenthet bármit is ez nála, vagy csak mindenben azt látok,amit akarok? (vannak más kisebb jelek is btw)

2019. nov. 28. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezt csak ő tudhatja, hogy miért csinálja, de innen nézve van esély rá, hogy bejössz neki. Biztos zavarba jön, és a fütyörészéssel próbál lazának tűnni
2019. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig akkor kezd el fütyülni, amikor meglát téged, annak biztos van valami oka. Valószínű hogy tetszel neki. Esetleg próbálj meg rá köszönni hátha utána kicsit bátrabb lesz és kezdeményez. Vagy te is kezd el fütyülni amikor meglátod, hátha történik valami.
2019. nov. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
sza...ügy, mert ez(a fürtyülés mártmint)nem jelent sose jótha egy férfi a csajokra füttyög. mint a kőművesk kb, azért kőműves a nő. Csak kolbászt akar melegíteni, eből sose lezs több.
2019. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*elírtam, "kőműves a nő" helyett kőművesfütty a neve. bocsi a telefonom javítgat
2019. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Oh én nem hiszem, hogy ez a lehetőség nála fenn áll, az egyik legbecsületesebb fiú, akit ismerek és tiszteli a nőket, ahogy ismerem. Ahogy azt írtam, nem fütyöl utánam, úgy értem nem a klasszikus értelemben. Úgy fütyöl, ahogy az emberek minden hátsó szándék nélkül szoktak, ha egy zene bennmarad a fejükben, de ő akkor csinálja ezt, mikor elmegyünk egymás mellett és ezt sokáig nem tudtam, sőt most se nagyon tudom mire vélni :D
2019. dec. 5. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Akor nincs jelentése, csak dallamtapadás csak úgy szimplán. A kőművesfüttyös voltam
2019. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hali kőművesfüttyös! :)

fél év szerencsétlenkedés után nagy eséllyel összejövünk, szóval azt hiszem, nem volt igazad.

2020. ápr. 20. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!