Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Személyesen, vagy messengeren?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen, vagy messengeren?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, és most nemrég szakított a barátjával. Most találtam meg a megfelelő pillanatot, hogy elmondjam, csak nem tudom hogyan. Iskolában sokat szoktunk beszélni, messengeren is. De van egy olyan érzésem, hogy egy másik fiú is pályázik rá. Legszívesebben négy szem közt mondanám el neki,mert szerintem így a legszemélyesebb, de attól félek hogy másik személy hamarabb vallja be, ezért gondolkodtam el a messengeren. Leghamarabb csak 3 nap múlva tudunk találkozni.

2019. nov. 29. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hívd el őt inkább valahova. Abból tudni fogja hogy tetszik neked, illetve a közös találkozón csak ketten lesztek úgy is, ott pedig ha nagyon szeretnél akkor tudsz beszélni az érzéseidről.
2019. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj le egy találkozót vele!
2019. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tartasz az időfaktortól, msn-en írd meg, hogy valami fontosat szeretnél neki mondani személyesen.
2019. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!