Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy nem tudnék olyan lányba szerelmes lenni, akinek már van/volt párja? 18/F

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Mert a tudat, hogy volt már valakivel, kicsit nyomaszt, és az ő előző pasijához/pasijaihoz viszonyítanád magad, hogy mennyire van helyed mellette. Emiatt könnyen lehetsz aggályos a barátnőddel szemben, nem tudnál úgy tenni valamit, hogy ne gondolnál arra, hogy pl. egy randi vagy mozizás esetén egy elődöd már megtette ugyanezt, és ő jobb lehetett, mint te, vagy elrontotta az egészet és ezzel rossz helyzetbe hozod a párod (a gondolataidban), mert akkor veled is csak rossz lehet.


Ezek példák ... nekem ilyen dolgok ugrottak be :/

Szerintem azért nem tudsz, mert ő már volt szerelmes, és ebből adódóan a te gondolatmeneted szerint könnyebben otthagyhat vagy félreléphet, vagy te tudsz olyan helyzetet akár véletlenül is létrehozni, amiben ő már volt és nem pozitívan élte meg.

2019. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Iszonyatosan csúnya hasonlat jutott eszembe, légyszi senki ne sértődjön meg rajta, másképp most nem tudom megfogalmazni, nem sértésnek szánom, nagyon nem!!Nagyon szeretek mindenkit!!! Na , szóval nekem az a hasonlat jutott eszembe ezzel a dologgal kapcsolatosan, hogy

"használt ruha". Tehát maga a tudat, hogy már más is járt benne a testével, és hogy már emiatt a már nemlétező, megszűnt érintetlenség miatt már nem gondolod őt "tisztának". Tehát én erre gondolok, hogy más után bújnál össze vele, bujnál "belé".

2019. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgye tisztában vagy azzal hogy ha valakinek volt párja azzal nem feltétlen történt meg "az".

17L

2019. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kyflie válasza:
84%
Mert nem vagy elég nyitott. És mert egy kicsit tárgyiasítod a nőket valószínűleg, próbáld meg őket emberként kezelni, hogy ne zavarjon az előző válaszoló által említett "használt ruha" hasonlat, ami eléggé lekezelő a nőkre nézve, nyugi, ha egy csaj megtudja, hogy így gondolkozol a nőkről, jó eséllyel nem is marad veled, ha van esze.
2019. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég beteg dolog
2019. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!