Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről, szerintetek gáz?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és még nem volt rendes kapcsolatom. Sok fiúval próbálkoztam már, alakulgatott a dolog de sosem jutottam el még odáig se egyikkel se hogy egyáltalán összejöjjünk. Ez nem miattam van, általába olyanokkal volt dolgom akik egyből rámennének az emberre, én meg nem vagyok olyan hogy könnyen adom magam szóval ja. Én nem fogom magam akárkinek adni. És így igen, van tartás bennem.

Válogatós is vagyok egyébként. És annyira rosszul érzem magam amikor látom hogy körülöttem mindenki kapcsolatba van, ez jött össze azzal, ah elég tré.

Már a saját öcsémnek is barátnője van 15 évesen, én meg itt vagyok 17 évesen és kapcsolatom se volt. Ezt én gáznak érzem.

Ti mit gondoltok? Van még így valaki fiúk lányok?

És mit mondanátok erre, járjak el többfelé helyekre meg nagy társaságba, buli, pláza, nyáron fesztiválokra meg stb?



2019. dec. 1. 10:38
 1/4 anonim válasza:
49%

Nem vagy túl válogatós esetleg? Ha a helyesebb fiúkra figyelsz fel főleg akkor lehet az a baj. Rengeteg külsőre jól kinéző fiú van akik belül hulladékok, ők már megszokták hogy minden lányt megkaphatnak ezért nem is akarnak olyat akire várni kell. Próbálj meg kevésbé helyes fiúkkal is ismerkedni. Biztos vagyok benne, hogy találsz majd olyat aki megfog aztán már a külseje sem fog érdekelni.


Bulizni mehetsz persze csak nem biztos, hogy ott tálalod meg az értelmeseket.

2019. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Modeler ***** válasza:
74%
Szerintem ez annyira nem gáz. Nem értem miért van mindenki rágörcsölve, hogy kapcsolatban legyen. Még véletlenül se keveredj bele egy olyan kapcsolatba ami nem ettszik Neked. Mindjárt 18 vagy, legálisan lehet korlátlanul bulizni, szeretkezni (bár manapság telibe tojják ez utóbbit). Lehet a párod valamelyik kocsmában ül és sörözik a barátaival vagy valami...
2019. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Thispain ***** válasza:
Szerintem ez inkább folyadék.
2019. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem sem gáz. Egyáltalán... mi az hogy,ha 17 évesen nincs párkapcsolata valakinek, az olyan ciki lenne.

Javaslatom a következő, s rajtad áll, hogy mit kezdesz vele:

Persze keressél csak továbbra is, ha annyira nagyon szeretnél... de azzal tisztában legyél, hogy ebben a korszakotokban a fiúk/lányok (~ 15-25 között) még nem annyira a tartós, családi kapcsolatra, pláne meg nem kisgyermekre vágynak többnyire, hanem inkább stabil nőre/pasira, szexkapcsolatra. Mert abban a hitben élnek... mondom a többség... hogy akkor "férfias" a fiú, vagy "nőies" a lány, ha van kivel sétálgatnia, korzóznia, ha van mivel csillognia (szép autó... műköröm, műpilla, mű-mell, stb) és van kivel ágyba bújnia. Ez persze nem igaz, de mivel ezt hintik el egymás közt, így abban a hitben élnek, hogy ez a "menő", macsó és romantikus fiú/lány élet-ideája.

Felnőtté a gyermek nem attól válik, hogy testileg ivarérett (bár ez is feltétele), hanem attól, hogy képes felelősséget vállalni elsősorban önmagáért, de ha már párkapcsolatban van, akkor képes a párjáért is. Ezáltal a kapcsolatért.


Az nem baj, ha válogatós vagy. Ha igényes vagy, de elsősorban önmagaddal szemben legyél. Mert azért akárkivel valóban ne. Ez oké.

Arra viszont vigyázz, hogy túl válogatós se légy, mert akkor viszont sosem találsz magadhoz valót. A túl magasra emelt mércét igen-igen kevesen ugorják át, de azok lehet, hogy több száz, vagy több ezer kilométerre laknak tőled. Csak olyan magasra emeld a mércét, amit Te magad is átugrasz. Ez ököl-szabály. Ehhez persze ismerned kell jól önmagad. Pontosabban jelenlegi önmagad. Aki éppen most vagy.


Legyél tisztában önmagaddal, hogy neked mi az érdeklődési köröd, mi a hobbyd, miben vagy erős, miben kevésbé és pontosan mik a gyengéid. Olyan fiút keress, aki ha nem is mindenben, de nagy-vonalakban hozzád hasonló gondolkodású, akinek tőled nem túlságosan eltérőek a szokásai, tudása, érdeklődési köre, kedvelt időtöltése, ízlése. Aki téged mindenestül elfogad olyannak, amilyen éppen vagy. És persze Te is elfogadod Őt olyannak, mint amilyen. Minden erényével és hibájával(!) egyetemben. Ez fontos. Mert nem lehet egyetlen embert sem feltrancsírozni, mint egy marha-combot, hogy ami belőle finom, az kell nekem, ami meg nem finom, azt kivágom belőle. Ilyennel meg se próbálkozz! Megváltoztatni valakit, hogy neked jobb, finomabb legyen. Ez ugyanaz, mintha megnevelni akarnád. Nők, sokan be-próbálkoznak ezzel... aztán csodálkoznak, ha a fiú meg nevelő anyjának kezdi tekinteni a Nőt. És arra fog panaszkodni: - Kedvesem! Ne anyáskodj már felettem! - Nos, ez meg már a Nőnek nem tetszik. És elbukik a projekt.

Hozzád hasonló habitusú, mentalitású fiút keress és ne olyanokkal próbálkozz, akik túl könnyen akadnak horogra.

Ez a javaslatom, s egyben véleményem. Nem több annál.


Az ERŐ legyen Veled!

2019. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!