Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elmondani neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elmondani neki, hogyan érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és biszex. Van egy lány "crush"-om o 22 éves, mikor megismertem akkor mondták hogy o is biszex ezért nagyon orultem, mert tetszett nekem nagyon. Rá is írtam, és elkezdtunk hosszasan beszélgetni mélyebb dolgokról, kapcsolatok stb...

Nehezen vallottam be neki hogy biszex vagyok mert nem tudom miért de van bennem egy kicsi kissebbségi komplexus ha vele vagyok.. mintha mindig tennem kéne valamit, vagy hogy mellette legyek.

Nemrégiben nála aludtam, és reggel vallotta be mikor felkeltunk hogy van egy pasija.. hát elszomortam de megszerettem ot és támogattam mindenben, mostanra értem el arra azt a szintet hogy ot mint barát nem akarom, vagyis így ahogy most vagyunk nekem nem mukodik.. ignorálni kezdtem mostanában, mindig kérdezi mi a baj de nem mondom el neki.

Nem tudom hogy mondjam el neki hogy azért szenvedek és igorálom ot mert szeretem



2019. dec. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
ctrl c-ctrl v. elküld
2019. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk "jófej" csaj, az utolsó éjszakát még kihasználta, aztán vallott csak...
2019. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy te többet érzel iránta mint barátság. Így legalább ő is megtudja mi a baj, illetve te is megkönnyebbülsz.
2019. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát elkellene mondanom neki, hogy tényleg így érzek, de a mostani partnerét értem nem hagyná ott.. és ha simán elfelejtem és ignorálom úgy eltunne az érzés?
2019. dec. 1. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Idővel biztos.
2019. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!