Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti is féltetek tiniként a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltetek tiniként a kapcsolatoktól, vagy csak én maradok örökre singli?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nemrég töltöttem a tizenhatodik életévemet.

Mindig is tetszettek srácok a suliban, valahogy sikerült is felhívnom magamra a figyelmüket és elkezdtünk beszélgetni. Igenám, de miután megismertem őket valahogy elment a kedvem az egész kapcsolatosditól, nem lettem szerelmes és ez nem feltétlen amiatt van, mert velük volt a baj.

Egy kapcsolatom volt eddig, még 5.ben, az is távkapcsolat volt.

Iszonyatosan félek az első csóktól, hogy elrontom, vagy hogy kihasználnak. Valahogy azt érzem, ha lesz egy barátom folyamatosan meg kell feleljek neki.

Elég jól érzem magam egyedül, de van amikor rámtör a magány es a környezetemből is mindenki lehülyéz, hogy miért nem szerzek egy barátot magamnak, pedig van választék.

Mi lesz, ha mindig is félni fogok belevágni egy kapcsolatba? Mit tanácsoltok, várjam meg, amíg megérek rá?

Nem gáz, ha még mindig nem csókolóztam és rendes barátom se volt?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2019. dec. 1. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy egy olyan srácot találj, aki tényleg szeret. Ő majd átsegít mindenen. Első csók, senki se profin születík, arra lesztek, hogy gyakoroljatok egymáson.
2019. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell félned a kapcsolatoktól. Ha megtalálod az életedben azt a srácot, akire szükséged van, és akivel jól érzed magadat, akkor minden rendben lesz.

Rá mered majd bízni magadat, és még ha izgulni is fogsz az első csók miatt, sok időtök lesz még gyakorolni.


Nagyon csodálatos dolog a szerelem és a párkapcsolat, és amint egy ilyen részese leszel, meg fognak változni ezek a kételyeid. Csak meg kell találnom azt a srácot, akinél biztonságban érzed magad testileg és lelkileg egyaránt.

2019. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. 16/l
2019. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: örülök, hogy valaki az én cipőmben jár.

2019. dec. 2. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam tavaly! Most egy évvel később, sok csalódás és kudarc után megtaláltam a páromat aki tényleg mellettem van és szeret

17,5/L

2019. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!