Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és 9 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Az utóbbi időben nincs igazán rendben minden. Van egy túl gyakori fura érzésem, hogy valami nem az igazi és én már nem vagyok vele boldog és jobb lenne ha szakítanék. Nem tudom miért jött ez elő. Amikor vele vagyok ez az érzés eltűnik de újra előjön ha nem. Vannak dolgok amik zavarnak benne ilyen apróságok. És kiderült róla egy ilyen tulajdonsága ami nagyon nem tetszik, de lelkemre kötötte hogy senkinek ne mondjam el. Viszont piszkál azért, de nem csak ez van. Mintha már kevésbé tudnánk jól elbeszélgetni és az együtt töltött idő se lenne olyan jó. Nekem ő az első kapcsolatom. Nagyon fontos nekem és amikor jól elbeszélgetünk meg jól elvagyok nagyon szeretek vele lenni. A közelsége mindig jó és megnyugtat, de ez az érzés zavar. Lehet sokan azt mondanák erre, hogy el kéne engedjem őt, de én képtelen vagyok rá és nem is akarom. Szeretem őt és kell is nekem. A kérdésem az, hogy ez mennyire normális 9 hónap után? Változhat és tudok valamit tenni? Azt szeretném, hogy minden rendben legyen köztünk.

2019. dec. 1. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg üljetek le megbeszélni ezt a dolgot. Mondd el neki őszintén, ezeket amiket itt is leírtál. Mondd el hogy érzel, hátha meg tudjátok még menteni a kapcsolatot.
2019. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk róla nem rég és nagyon rosszul esett neki, sajnos nem jutottunk sok mindenre. Egyszer neki is előjött ez az érzés, de elmúlt. Rajta azt látom hogy nagyon szeret engem. Annyit tudtunk beszélni, hogy kéne találni közös hobbikat, vagy olyan dolgokat amiket mindketten csinálunk. Nagyon remélem hogy idővel ez megoldódik.
2019. dec. 2. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!