Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Volt már valakivel olyan, hogy túlságosan szerette a párját?

A párommal egész kiskamasz korunk óta együtt vagyunk és úgy érzem néha túlságosan is kötődöm hozzá és nem szeretném megfojtani a szeretetemmel és néha ő is mondja, hogy sok vagyok, veletek volt már ilyen? Hogy kéne leszoknom erről? Első szerelmem szóval ez meginkabb nehezíti a dolgokat...

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, párkapcsolat, túlzas, szeretet

dec. 2. 23:17  Privát üzenet  

A válaszok
Thoughtful nevű felhasználó válasza:

Miaz h ő is mondta h sok vagy?? Nkm ez eléggé szarul esne ha ezt mondaná a párom. Sztem nincs ezzel probléma pláne ha már sok ideje együtt vagytok akkor nagyon jo.az nem jo ha a barátaid hanyagolod el miattuk

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 3. 00:05 Privát üzenet

Olyan nincs, hogy valakit túlságosan szeretünk.

Olyan van, hogy valaki birtokolni próbálja a másikat.

Meg olyan is van, hogy valaki már nem szerelmes, ezért teher neki a sok együttlét.

Döntsd el, hogy melyik igaz rátok, és dönts bölcsen!

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 3. 01:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is érzem, hogy sok vagyok tökre megertem, hogy ő is így gondolja.

Túl sokat akarok vele lenni vele foglalkozni 0-24be ha lehetne és bármit megteszek érte róla szól az életem és ezen szeretnék változtatni, hisz szerintem ezt egy férfi sem viseli el szívesen illetve igen birtokolnam is akarva akaratlanul.

# 3/5Időpont dec. 3. 07:38 Privát üzenet
Én is ilyen vagyok. Túlságosan is szeretem az biztos. De hát ez van, mi ilyenek vagyunk.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 3. 13:42 Privát üzenet

Velem még nem történt ilyen, viszont azt tudom tanácsolni, hogy kösd le magad valamivel.

Tölts időt a barátaiddal vagy szerezz új barátokat vagy akármi.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 3. 14:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan járjak valakivel tovább titokban ha a szüleim nem engedik hogy együtt legyek vele és azt mondják szakítsak vele de nem bírok mert nagyon szeretem?
Volt már olyan valakivel h megcsókolta hirtelen a legjobb barátnője?
Valakivel már volt olyan, hogy volt egy lány/fiú, akinek tetszettetek, összebarátkoztatok, majd beleszerettetek a másikba?
Történt már ilyen valakivel?
Ti hogyan viselkednétek valakivel, aki barátkozni próbál, és rendes is, de túlságosan rátok akaszkodik?
Létezik olyan szer amit ha megitatnak valakivel az beleszeret a abba az emberbe vagy túlságosan is ragaszkodc hozzá?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!