Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valakivel olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakivel olyan, hogy túlságosan szerette a párját?

Figyelt kérdés
A párommal egész kiskamasz korunk óta együtt vagyunk és úgy érzem néha túlságosan is kötődöm hozzá és nem szeretném megfojtani a szeretetemmel és néha ő is mondja, hogy sok vagyok, veletek volt már ilyen? Hogy kéne leszoknom erről? Első szerelmem szóval ez meginkabb nehezíti a dolgokat...

2019. dec. 2. 23:17
 1/7 Thoughtful ***** válasza:
Miaz h ő is mondta h sok vagy?? Nkm ez eléggé szarul esne ha ezt mondaná a párom. Sztem nincs ezzel probléma pláne ha már sok ideje együtt vagytok akkor nagyon jo.az nem jo ha a barátaid hanyagolod el miattuk
2019. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nincs, hogy valakit túlságosan szeretünk.

Olyan van, hogy valaki birtokolni próbálja a másikat.

Meg olyan is van, hogy valaki már nem szerelmes, ezért teher neki a sok együttlét.

Döntsd el, hogy melyik igaz rátok, és dönts bölcsen!

2019. dec. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is érzem, hogy sok vagyok tökre megertem, hogy ő is így gondolja.

Túl sokat akarok vele lenni vele foglalkozni 0-24be ha lehetne és bármit megteszek érte róla szól az életem és ezen szeretnék változtatni, hisz szerintem ezt egy férfi sem viseli el szívesen illetve igen birtokolnam is akarva akaratlanul.

2019. dec. 3. 07:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Túlságosan is szeretem az biztos. De hát ez van, mi ilyenek vagyunk.
2019. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem még nem történt ilyen, viszont azt tudom tanácsolni, hogy kösd le magad valamivel.

Tölts időt a barátaiddal vagy szerezz új barátokat vagy akármi.

2019. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem "túlságosan szereted", inkább kapcsolatfüggő vagy. Keress önálló hobbikat, csinálj dolgokat egyedül, legyél a (nem közös!) barátaiddal. Adj neki teret és alakítsd ki a saját tered is.
2019. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem igazán köt le semmi meg nem is igénylek rajta kívül semmit.

Nyilván elmegyunk külön mindenfele meg nem vagyunk együtt folyton sőt! De valahogy más dolgok nem kötnek le úgy, ahogy ő meg a vele kapcsolatos dolgok.

2019. dec. 16. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!