Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy, hogy szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy szerelmesek akartatok lenni, de nem jött senki, aztán mikor nem számítottatok rá, megjelent az igazi? 22/L

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem is értem, hogyhogy valaki szerelmes AKAR lenni? Mintha azt akarnád, hogy jövő hét szombatra megjöjjön a jó idő. Azt nem lehet akarni. Vagy jön magától, vagy nem.
2019. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Semmi nem jon magatol,foleg ha nem teszel erte semmit.
2019. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Sokáig nagyon szerettem volna kapcsolatot, de semmi nem jött össze, majd erről letettem, aztán egy váratlan helyzetben pedig jött egy srác akivel jól alalultak a dolgok, aztán össze is jöttem vele.

De azóta már nem vagyunk együtt.

2019. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Régóta szerettem volna egy tartós, hosszú távú kapcsolatot, sokáig nem volt szerencsém (nem jött össze, vagy ha összejött akkor nem voltunk egymáshoz illők). Aztán elengedtem ezt a témát, mondván hogy szeretnék az érettségire és az egyetemi felvételimre koncentrálni. Minden sikerült, jó lett az érettsegi, felvettek az álomegyetememre is, aztán a jól megérdemelt nyári pihenéssel együtt teljesen váratlanul megérkezett a szerelem is az életembe :) Azóta is együtt vagyunk (3 éve).
2019. dec. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak szeretnék már nagyon, de sosincs meg senkivel a kémia... 23F

Pedig külsőre szoktak lenni kiszemeltjeim, csak emiatt próbálkozom, de azt veszem észre magamon, hogy nem is akarom őket igazán. Persze ezt a lányok is érzik, így igazából nem is alakul ki komolyabb. Azt várom, hogy egyszer majd csak hirtelen váratlanul minden klappol, és nem erőltetett small talkokból áll majd a beszélgetés, ismerkedés.

2019. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ohh igeen régóta szerettem volna, majd pár hónapig egészen biztosan nem akartam, és teljesen váratlanul (és nem akarva) meg jött az életébe az a fiú akibe olyan szerelmes vagyok, mint előtte senkibe.

19/L

2020. ápr. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!