Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már részed viszonzatlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed viszonzatlan szerelemben? Mit csináltál?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát persze hogy volt. Mivel nem vagyok az a típus, aki ha kell, ha nem rányomul a másikra ezért vártam és vártam aztán szépen lassan elfelejtettem.
2019. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Persze hogy volt, szerintem mindenkinek volt/lesz.

Rengeteget sírtam és vagy semmit vagy mindent megettem😂

2019. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam elfelejteni és minél kevesebbet gondolni rá, persze miután letisztáztam magamban hogy ebből tényleg nem lehet semmi, és működik,az idő begyógyítja a sebeket azóta talán csak akkor gondolok rá amikor meglátom de akkor sem úgy hogy húdejó ott van.
2019. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sírtam, szenvedtem évekig!

Pontosabban 4 évig, most van a negyedik éve hogy volt köztünk valami.

Tényleg szerettem! 😊

És még ha erősen rá gondolok most is bele remegek pedig 3 éve nem lattam. 😭

Az idő segít! Régen én sem gondoltam volna!

2019. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Idővel az ember megtanulja, hogy semmibe ne élje bele magát, ami még nincs... Így nem ér csalódás.
2019. dec. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!