Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt miért csinálja egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt miért csinálja egy srác hogyha rólam van szó akkor mindenben benne van?

Figyelt kérdés
Eljött velem idősek otthonába köz. Szolgálatra, és azt mondta csak miattam jött mert nem szereti az időseket. Ha a megkérdezem hogy van-e esetleg kedve velem valahova menni azonnal igent mond és más dolgokat lemond, vagy elhív hogy menjek el a vele a “haveros estére” és ott pedig folyamatosan jó fényben tüntet fel, rólam dumál, a barátai mondják hogy sokat mesél rólam. Ha azt látja vagy csak gondolja hogy szomorú vagyok mindig megölel és kérdezi mi a baj. Nos én nagyon szeretem, és nem tudok szót rá hogy ez milyen kapcsolat de jól esik csak az ő felét nem értem.

2019. dec. 5. 08:30
 1/10 anonim válasza:
Szerinted mégis mi a búbánatot jelent?:D
2019. dec. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ebből mindenki arra következtet hogy tetszem neki de nincs önbizalmam ezt elhinni
2019. dec. 5. 08:46
 3/10 anonim ***** válasza:
De mégis te is azt gondolod hogy tetszel neki.
2019. dec. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert mindenki ezt mondja, de ha így lenne, akkor sem értem miért pont én
2019. dec. 5. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ostoba csak nem lehetsz.
2019. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2019. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenkinek más szép. Inkább majdnem mindenkinek:)
2019. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom meg értem, de a miért pont én kérdés az ott van
2019. dec. 5. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát basszus kérdezd meg tőle. Ne idegesíts már. Istenem...
2019. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincsen válasz arra, hogy miért pont te. Mindenkinek más a szimpatikus, és szerintem örülj, hogy így érez irántad. Végülis ő is tetszik neked, nem? Ne legyél ennyire bizonytalan magadban, és főképp ne kérdezgesd tőle, hogy miért szeret, mit lát benned. Egyszerűen csak tetszel neki, és ritkán lehet szavakkal megfogalmazni, hogy miért. Légy boldog, és hidd el, biztos megérdemled a szeretetét :)
2019. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!