Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon a lánynak tetszem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a lánynak tetszem és csak nem veszem észre? És ha igen erre hogyan jöhetnék rá?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal nagyon jó barátok vagyunk mondhatni legjobbak (ő az egyetlen “barátnőm”) nagyon nagyon sokszor hiszik ránk azt hogy egypár vagyunk és akik ismernek minket azok is azt mondják hogy olyanok vagyunk mint egy pár. Nos nekem furcsák az érzéseim a lánnyal, de az most mindegy is. Hogy derít hetem ki hogy tetszem-e neki? ( nagyon sok női témában ő “művelt ki” szóval nagyon sokat beszélünk ilyenekről de a mi kapcsolatunkról nem szoktunk)

Ja és srác vagyok



2019. dec. 5. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki?
2019. dec. 5. 17:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Bazky, te ordítva ülsz a lovon. Neked nem az a dolgod, hogy tudd, bejössz-e neki, hanem hogy begyere neki! Figyelni, tanulni, változni. Fejlődni. Ha tudod, hogy tetszel neki, megállsz, nem teszel semmit. Nem erőlködsz, nem küzdesz, csak hátra teszed a kezed és henyélsz, mint akinek semmi dolga ezen a világon. Ha bizonytalan vagy, az visz csak előre.
2019. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!