Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok ő meg 19.Eggyel felettem jár a suliban.Nem nagyon ismerem de együtt járok vele röpi edzésre.Mostanában észre vettem hogy elég sokat néz és a baráti köröm is szóval nem csak beképzelem.

Viszont elég érdekes mert volt,hogy egy teljes állóhétig nézett elégé feltűen a kövi héten meg mint ha nem is léznék.Ilyen van a fiúknál ez normális?

Azt hallotam róla,hogy szereti az ilyen könnyű egy éjszakás nőcskéket állítollag bár erre nincs bizonyíték lehet,hogy csak pletyka.Ezért ugy döntöttem hogy magam fogom kitapasztalni hogy milyen is ő valójában.

Ezért kérném a segítségeteket,hogy ti mit ajánlanátok,hogy mit tegyek hogy esetlegesen kialakuljon valami?Nálam eddig ugy általánosságban az olyan dolgok váltak be,hogy ugy tettem mintha nem érdekelne a fiú de közben odáig voltam érte és így kezdett el közeledni felém,bár azt a fiút ismertem is és beszélgetem is vele jó párszor tehát nála azért vált be ez a kis trükk.A gond itt most az,hogy aki tetszik most öt annyira nem ismerem csak hallásokból és még szinte egy szót se váltottál vele.Kérlek titeket,hogy segítsetek,hogy miket kéne tennem.A válaszokat előre is köszönöm :)(a normális válaszokat)



2019. dec. 5. 17:36
 1/2 A kérdező kommentje:
A hibákért meg bocsánat csak siettem de remélem azért érthető :)
2019. dec. 5. 17:45
 2/2 anonim válasza:

Próbálj meg vele szóba elegyedni, pl a röpiről. És aztán, hogy miket szokott csinálni szabadidejében. Írj rá Facebookon..

Én ezeket csinálnám :)

2019. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!