Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van egy lány akire ráirtam ma valami miatt viszont úgy nem ismerjük egymást mit írjak neki hogy folytassuk a beszélgetést?

Ha azt írom hogy “szívesen megismernélek” az nem túl nyomulós?

2019. dec. 5. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
De, az eleg gaz lenne szerintem :D

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. dec. 5. 20:52 Privát üzenet

Hát mondjuk elég fiatalok voltunk de kb 15 évesen én úgy írtam rá egy lányra, hogy ha van kedve, jobban megismerkedhetnénk. Mondjuk csak kb fél évig voltunk aztán együtt, de látod sose lehet tudni :D

Így legalább tisztázod a szándékaid valamennyire és nem fogja félreérteni mit szeretnél.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. dec. 5. 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel kezdjem a beszélgetést?
Hogyan kezdjek beszélgetést egy lánynál?
Hogyan folytassam a beszélgetést? Van esélyem?
Mit jelenthet? Pasival való beszélgetést visszaolvastam és annyira mosolyogtam hogy melegem lett.
Nagyon tetszik a lány, egyik nap beszélgettünk 1-2 mondatot, nevetett is. Ő kezdeményezte a beszélgetést. Hogy írjak rá?
Van egy lány, akivel beszélgetek. Milyen irányba tereljem a beszélgetést, hogy az jöjjön le neki, hogy tetszik nekem, akár akarnék is tőle valamit?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!