Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy fiú az osztályból? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés
2 hónapja jött egy új fiú osztálytársunk, és nagyon belé szerettem, de nem szoktunk beszélni, mert az unokatesójai nem birnak engem és nemtudom mitcsináljak.. Nagyon belé zúgtam, de szokott ő is jeleket adni felém pl.Ha barátnőmmel sétálunk és felé nézek akkor fél percig szemezünk. De nemtudom, segítsetek hogy mit lehetne tenni, mert én komolyan akarom vele a kapcsolatot. Válaszokat előre is köszi
2019. dec. 5. 20:15
 1/2 De La Cruse ***** válasza:

Amit a lányok szoktak.

Kicsit keveredj a társaságába, kicsit hagyjad, hogy lenyűgözzön a borzalmas humorával, és az ostoba ötleteire is tekints úgy mintha zseni lenne.

Hagyd, hogy teperjen érted de ne add oda magad csak esküvő után.

Addig meg tanulj ezerrel és okosodj.

2019. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyetértek, ne add el könnyen magad
2019. dec. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!