Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen bókokkal lehet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bókokkal lehet egy lányt zavarba hozni, vagy érintésekkel?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy hogyan lehet egy lányt annyira zavarba hozni hogy lesüsse a szemét és fülig piruljon? Minden ötletnek nagyon örülnék!

16F



2019. dec. 7. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Mondj neki mocskos dolgokat, amit mástól nem hall.

Drága barátom, ami nem spontán, szívből jön, az semmit nem ér. Nem lehet rákészülni.

2019. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de mi van ha hülyeséget mondok? Ha elszúrom? Csak van valami amit szeretnek a lányok, valami bók ami jó esik
2019. dec. 7. 17:28
 3/7 anonim válasza:
86%
Szerintem ha visszahúzódóbb lány akkor az is elég ha azt mondod neki, hogy szép.
2019. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

De ha nem visszahúzódó és olyat mondasz, ami nem illik a pillanathoz cseszheted az egészet, bármit is terveztél. Nincs olyan, ami mindegyik lányt zavarba hozná, ez nem így működik. Ha nálam valaki valami “mocskosabbal” próbálkozna előbb húznék be neki, minthogy kiüljön a kaján vigyor az arcára. #3 ötlete sem jolly joker. Ha nekem egy srác azt mondaná, hogy szép vagyok, amikor nagyon nem érzem magam annak (mondjuk tesi után, amikor csapzottan ülök a teremben, vagy amikor csak egy pulcsi és egy farmer van rajtam, mert elaludtam és nem volt időm másra) szimplán hülyének vagy tuskónak gondolnám.

Elsősorban legyél magabiztos, ha nem vagy az, csinálj úgy, mintha az lennél. Még ha nem is tisztességesek a szándékaid és mondjuk csak heccelni akarod, akkor sem feltétlen kell mondanod valamit, hogy zavarba hozz egy lányt. Elég egy gesztus, egy mozdulat, de persze ez is a lánytól és a helyzettől függ.

Ha bármi kérdésed lenne még, én szívesen válaszolok! Mindenesetre sok sikert!

19/L

2019. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt nem értem, miért kell kellemetlen helyzetbe hozni. Mire jó ha elpirus.

Semmit ne tervezz előre, semmit ne gyakorolj,próbálgass. Csak azzal tudod igazán elrontani, akár véglegesen.

2019. dec. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit mondasz. Ha tetszenél neki, egy sziától is elpirulhat, ha meg nem, akkor hiába erőlködsz.
2019. dec. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én elég hamar zavarba jövök, mindig elpirulok. :D

De mint mondták korábban is, nem mindenki ilyen. Én is ismerek olyat, akinek ennél több kell.

2019. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!