Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Nos. Körülbelül több, mint egy éve ismerem az illetőt, eleinte minden jó volt annak ellenére, hogy iszonyatosan messze éltünk egymástól.

Aztán egy idő után éreztem rajta, hogy valami nem kerek. Egyszerűen már nem tudta tovább elképzelni, hiszen messze voltunk egymástól. Közös megegyezés volt, hogy nem beszélünk többet, de hónapokkal később mégis beszélni kezdtünk és ugyan oda jutottunk el. Újra az erzéseinkről beszéltünk. De továbbra sem folytattuk. Egy időre szintén megszakadt a kapcsolat, de a napokban beszéltünk, neki már van fél éve kapcsolata, viszont azt hiszem most először tényleg elmondtuk egymásnak, hogy anno mit éreztünk egymás iránt igazából. Kölcsönös volt és erős. ( bár, ha a távolság kifogott rajtunk, annyira nem lehetett erős, tudom) még mindig érdeklem, és látni szeretne. Persze tudja, hogy ott van a barátnője, aki viszont nagyon szereti őt, és szerintem ő is őt. Nem akarom, hogy a biztosat dobja. De én is szeretném látni, beszélgetni vele. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak.


Mindenki azt mondja, hogy majd megkedvelek valaki mást. De nem működik. Ez nálam nem megy. Nem tudok senkihez sem kötődni teljesen, nem bízok meg másban. Lassan két év telik el, és az érzéseim nem változtak, ahogy neki sem. :( 16L



2019. dec. 8. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Ne add fel, találkozz vele, énis így vagyok... egész életeden ezen fogsz rágódni hogy most nem teszel semmit. hajrá! Ha szereted tegyél érte! :)
2019. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én lennék a legboldogabb.
2019. dec. 8. 20:15
 3/3 anonim válasza:
Próbåld még. Mondd hogy nyitott vagy ha meggondolná,és ne ez miatt veszítsétek el egymást össze lehet költözni később,meg lehet oldani,egy helyen továbbtanulni,kisszobát bérelni stb.
2019. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!