Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivan akkor ha izgulok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha izgulok?

Figyelt kérdés
Na van egy lány akit kiszemeltem de félek hozzászólni vagyis nagyon izgulok, közeledési pánikom van. Lehet mondani hogy mit veszíthetek vele ha hozzászólok meg hogy 16 évesen mekkora hülye vagyok hogy nem merek beszélni vele stb. Ilyet ne mondjatok. Arra vagyok kíváncsi hogy hogyan gyõzzem le a félelmem és hogyan szóljak hozzá hogy ne izguljak? Trollt most kérlek ne...

#szerelem #izgulás stb
2019. dec. 8. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Ha ennyire izgulsz, miért nem írsz neki üzenetet először? Hidd el, csak az első lépés nehéz, akár valakit megkérhetsz arra is, hogy te megírod, és ő nyomja meg a küldés gombot. Nevetségesen hangzik, de tényleg jobb.
2019. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen én is így voltam vele de szerintem most 21 évesen már nem lenne annyira nagy gondom vele. :D ahogy telnek az évek majd neked is elmúlik. De jelenleg nagyon nincs olyan mód amitől hirtelen elmúlna. Elhívni valahova eltudod facebookon is az annyira még nem izé.

De hordj menő ruhákat az sokat dob az önbizalmadon. És nem a nagy feliratos NIKE meg ilyen szarokra gondolok xd néz ki benne elegánsan, előkelőn amiben látszik, hogy jobb vagy másoknál.

A lányok szeretik ha a barátnőik irigykednek a barátjukra. Érd el azt, hogy akarjanak. Ne számítógépre meg ilyen elmulandó dolgokra költsd most hanem már kezd el magadat fejleszteni.

Az aki tetszik lehet még nem lesz a tied de sok ilyen lány lesz még akit akarni fogsz.


Bár ez nem sokat segített de ha facebookon nem tudsz mit írni neki írj privibe és kitalálhatunk valamit :3

2019. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!