Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig fog tartani amíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig fog tartani amíg továbblépek?

Figyelt kérdés

2 hete szakítottunk a barátommal, viszont rettenetesen jóban vagyunk, mint barátok. Körülbelül úgy viselkedünk, mint legjobb barátok és nekem ez jó is.


Viszont nem tagadom, 2 hét alatt nem múltak el az érzéseim és nagyon nehéz elengedem.


Esténként még mindig sírok, ha kívánhatnék azt kívánnám, hogy midnen olyan legyen mint 1-2 hónappal ezelőtt és iszonyatosan fáj, ha erre gondolok. Nem tudok erről úgy beszélni, hogy ne sirjak.


De közben addig már fejben eljutottam, hogy megértsem azt hogy csak baratok vagyunk és ezt nem is akarom elrontani


Mikor fogom tudni elengedni? Mennyi idő lesz amíg ez ennyire fáj? (mert nagyon fáj)



2019. dec. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön egy másik. Neked vagy neki.
2019. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HappyHug válasza:

Szia! Gondolom még elég fiatal vagy. A szakítás kínzó fájdalommal tud járni, nagyon hasonló folyamat megy le az agyban ilyenkor, mint egy erős kábítószeres leszokasi időszakában.


Az hogy barátok maradtatok az egy nagyon jó dolog, de a tovább lépés ( a legtöbb embernek) ilyenkor sokkal több idő és sokkal több fájdalommal jár hiszen ott van előtted,körülötted amire vágysz mégsem kaphatod meg.


A legjobb ilyenkor ha teljesen elzarkozol tőle és lehetőleg minnel kevésbé foglalkozol vele.

A vele töltött időt barátokkal, olvassal, edzéssel helyettesítheted.


Az elengedes nagyjából úgy szokott történni hogy :

-sírsz, nagyon sokat ( én például álltalában egy hónapot)

-utána kezd jobb lenni, kezded magad erősebbnek érezni.

2019. dec. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szona :3 válasza:
attól függ mennyire szeretted. ha bolondultál érte, akkor hónapokig is tarthat, ha csak simán szeretted, akkor már nem kell sok, hogy továbblépj... plusz neked még a jobbik eset adatott, én úgy szakítottam az exemmel, hogy többet nem válaszolt, de jobb is így, mert ő nem fordított rám öt-tíz percnél több időt, max azzal a két alkalommal, amikor randiztunk... nemtudom, ez vígasztal-e, de örülj neki, hogy neked legalább még a barátod... :,)
2020. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!