Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Higgyek neki és hallgassak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Higgyek neki és hallgassak a szívemre, vagy legyek tekintettel a múltra és ne hagyjam magam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 1 éves korunk óta barátok vagyunk (egy bölcsibe, oviba, általánosba jártunk). Kb mindent tudunk egymásról és nagyon bízunk egymásban. Kb fél éve volt köztünk némi romantika, mintha a találkozónk randik lettek volna: csókolóztunk, a nyakamat csókolgatta, simogatott, azt mondta szeret. Kész mese volt. De aztán megismert valakit és megbeszéltük hogy bàrmennyire is szerelmesek vagyunk ezt hagyjuk, elfogadtam de közben folyamatosan szenvedtem, hiányoltam hogy nem csókol meg és napi szinten láttam ami nem segített. Nos a lány megcsalta. Úgyhogy megint elkezdtünk miatta romantikázni, most még édesebb és gyengédebb mint volt, és én pedig kb a világ legboldogabb embere vagyok, de össze akar velem jönni aztán pedig lefeküdni. Most szerintetek mi legyen?

16L 17F



2019. dec. 9. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már megint együtt vagytok és akárki akármit ír nem fogod otthagyni szerintem így csak annyit mondhatok, hogy készülj fel arra, hogy ha talál nálad jobbat akkor ugyanúgy otthagy majd. Tehát szenvedni fogsz készülj fel rá lelkileg. De ha mégsem így lenne akkor meg örülj neki.

Az biztos hogy nem ő nem nagyon szerelmes ha hiphop váltott mát egyszer. :(

21/F

2019. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bármennyire is szerelmesek vagytok, de inkább mással volt, mert felbukkant valaki? Ez nem szerelem. Ha szerelmes lett volna beléd, akkor veled lett volna. Örült volna, hogy együtt lehetettek és nemcsak barátok vagytok. Ő csak kihasználta a lehetőséget, nem volt szerelmes.

Bocsi, de most is csak azért vagy jó megint, mert a csajjal nem jött össze.

Most is addig kellesz majd, amíg nem jön más. Szerintem megbánnád, ha lefeküdnél vele.

2019. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És mi van ha most tényleg szeret?
2019. dec. 9. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

"De aztán megismert valakit és megbeszéltük hogy bàrmennyire is szerelmesek vagyunk ezt hagyjuk"


Ez simán megismétlődhet...

"Tudom, már lefeküdtünk, de azóta találtam jobbat, figyelj inkább hagyjuk, majd ha megint nem lesz kivel d+gni, felhívlak"

2019. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De amíg barátnője volt akkor is ugyan úgy beszéltünk
2019. dec. 9. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

5: Persze, azért beszélt végig veled akkor is, hogy megtartson talonba. Legyen kihez visszamenni, ha nem lesz neki senki.

Szerintem tök mindegy, hogy mit írunk, látom, úgysem érdekel.

De teljesen egyértelmű, hogy te csak akkor kellesz neki, ha nincs más. Sokat fogsz miatta szenvedni, ha ebbe belemész, ráadásul le is fekszel vele. Jó leszel neki dugópajtinak, amikor épp nincs barátnője. De hát mindenki a saját hibáiból tanul.

2019. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, van benne valami. El kell engednem akkor is ha nem akarom...
2019. dec. 9. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen de szerintem akkor se fogod elengedni. A válaszaid alapján, olyan vagy mint a Mónika show ban a cigány asszony. "Nem érdekel ha megcsal én szeretem!!!" De hidd el ha tényleg otthagyod és max. csak továbbra is beszélgettek akkor jobban jársz. Kérdés van e elég erőd otthagyni? Én azt mondom nincs de bizonyítsd be!
2019. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!