Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket adjak annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adjak annak a fiúnak aki nagyon tetszik, hogy észrevegyen? Én nem merek kezdeményezni

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 17:31
 1/8 anonim válasza:
100%
pedig kéne...
2019. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
küldj neki egy likeot facebookon aztán mond azt hogy véletlen volt,ha tetszel neki akkor elkezd veled beszélgetni
2019. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, feltűnően! Vegso elkeseredettsegemben szorakozohelyeken mindig ezt csinalom ha meglatok egy jo pasit, mindig bejon😂 instan likeold be a kepeit vagy ilyesmi. Konkretan en se mernek kezdemenyezni senkinel
2019. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3. Jókat írt, ezekből én fiúként tudnék arra következtetni hogy van valami😄
2019. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

első vagyok, a harmadik tuti módszer!

kivéve ha te nem tetszel neki

2019. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hasonló helyzetben voltam/vagyok én is már egy kis ideje. Rengeteget gondolkoztam azon, hogy mégis hogyan tudnék még jobban közeledni a fiú felé, aki számomra olyan... Hmmm... Különleges.

Bele telt egy kis időbe, mire összeszedtem a bátorságom, két hete el is árultam neki, mire a válasza annyi volt: ,,Tudtam én"


Hogy miért tudta? Rengeteg jelet igyekeztem neki küldeni. Többek között:

•Rámosolyogtam

•Megjegyeztem a vele kapcsolatos dolgokat, azokat felemlegettem

•Hosszabb szemkontaktust tartottam vele

•Hagytam érvényesülni a beszélgetéseinkban

•Tudakoltam a napjáról

•Érdeklődtem arról, hogy miket szeret


Viszont szerintem ezek a jelek nem mindenki számára egyértelműek. Szerintem szedd össze az erőd, a bátorságod, hívd félre, és mond el neki. Három eshetőség van:

1. Kölcsönösek az érzelmei, párkapcsolat fog kialakulni

2. Nem így érez, esetleg bunkó a fiú, és elküld...

3. Nem biztos az érzéseiben, esetleg fél egy párkapcsolattól, és időt kér, de egyre jobban közeledik feléd.



Remélem legalább egy kicsit tudtam segíteni. Sok sikert! <3

2019. dec. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gputtony válasza:
15%
Fogd meg a micsodályát...
2019. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó legalább írni tanulj már meg ha egy értelmes választ képtelen vagy kinyögni magadból...
2019. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!