Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyük meg az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyük meg az első lépést a változáshoz?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal. Tartanom kellene attól,hogy úgy érzem,a szerelem köztünk már csak szeretet ? Feltettem neki a napokban a kérdést,biztos benne,hogy akarja a kapcsolatot és ebben én is bízom.

A szex-szel semmi gond,és a hétköznapokban is jól érezzük magunkat egymással,de említette pár hete,hogy tulságosan ragaszkodó vagyok és,hogy ,,levegőre,, van szüksége. Ezen igyekszem változtatni,ami jól halad eddig. Azt mondta,megint úgy akar szeretni engem,mint régen és szüksége van rám. Mit tanácsoltok?

( 20/L )



2019. dec. 13. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedből az jött le, hogy te változtatsz, te alkalmazkodsz stb stb. Ő mit tesz érted, mit tesz azért, hogy harmonikus, tök jó kapcsolat maradjon?
2019. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igyekszik ő is törekedni arra,hogy jól érezzem magam,Észrevételeim szerint jobban kimutatja az érzelmeit,ha apróságokkal is,de a kedvemben jár.
2019. dec. 13. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor hol a probléma? Ha meg tudjátok beszélni kit mi bánt, mit szeretne és nincs belőle konfliktus akkor semmi gond. Úgy érzem mintha túlaggódnád :)
2019. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiszen akkor már megtettétek.
2019. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,próbálkozunk és tudom,hogy nem szabad ezt siettetni.Az lenne a célunk,hogy visszahozzuk azt a kezdeti ,,lángolást,, valamilyen szinten.

De lehet,hogy valóban túlaggódom..

2019. dec. 13. 15:26
 6/6 gublug ***** válasza:

Figyi.

A szerelem nem tart örökké, és csak egy válfaja a szeretetnek. Ezt gondolom tudod.

A változás természetes dolog és megállíthatatlan. Ha ragaszkodtok valamihez v valakihez az szenvedést fog okozni.

Úszni kell az árral (és nem sodródni vagy szembe úszni).


Tiszteljétek egymás választásait, döntéseit és ne próbáljátok meg birtokolni egymást vagy uralkodni egymáson.


A szeretet az szabadság.

2019. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!