KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » Szerelem » Elrontottam, mit tegyek? 😖

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Elrontottam, mit tegyek? 😖

Figyelt kérdés
SzĂłval idĂ©n egy Ășj fiĂș jött az osztĂĄlyba. MĂĄr akkor is szimpatikus volt, de mĂ©g nagyon nem ismertem. Az elsƑ hĂ©ten rĂĄmĂ­rt, hogy tetszem neki, Ă©s ezen Ă©n nagyon bepĂĄnikoltam, mivel korĂĄbban mĂ©g sosem Ă­rt nekem senki hasonlĂłt sem, barĂĄtom sem volt mĂ©g soha, Ă­gy nagyon vĂĄratlanul Ă©rt, ezĂ©rt nem reagĂĄltam semmit. Ennek mĂĄr 3 hĂłnapja, ezalatt az idƑ alatt jobban megismertem, Ă©s BELESZERETTEM...Csak rĂĄ tudok gondolni Ă©s fĂ©ltĂ©keny vagyok, ha mĂĄs lĂĄnyokkal beszĂ©lget...Viszont szerintem Ƒ mĂĄr "elengedett". Mondjuk nem csodĂĄlkozom, mert tulajdonkĂ©ppen Ă©n rĂĄztam le. A kĂ©rdĂ©s az lenne, hogy hogyan Ă©rjem el, hogy Ășjra felfigyeljen rĂĄm? MĂ©g nagyon tapasztalatlan vagyok.. kĂ©rlek, normĂĄlis vĂĄlaszokat Ă­rjatok đŸ™â€ïž

2019. dec. 13. 17:11
 1/10 gublug ***** vĂĄlasza:
87%

Mi lenne ha vissza írnål neki, hogy "Van kedved még dumålni? <cinkos mosoly>

Amikor beszĂ©lsz vele akkor meg ƑszintĂ©n elmondod a szitut, hogy megszeppentĂ©l, DE MOSTMÁR ITT VAGY

2019. dec. 13. 17:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 gublug ***** vĂĄlasza:

...megnyomtam a kĂŒldĂ©st vĂ©letlen.


Szóval ITT VAGY ÉS KÉSZEN ÁLLSZ.

2019. dec. 13. 17:25
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
82%
Esetleg beszĂ©ld meg vele. Mondd el azt amit leĂ­rtĂĄl itt, hogy megijedtĂ©l Ă©s stb. AztĂĄn meglĂĄtod Ƒ mĂ©g szeretne e többet vagy sem.
2019. dec. 13. 17:58
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm, mĂ©g gyƱjtöm a bĂĄtorsĂĄgot 😅 de az igazi "vallomĂĄs" elƑtt szeretnĂ©k közelebb kerĂŒlni hozzĂĄ, mert 3 hĂłnapja kb egymĂĄshoz se szĂłltunk...esetleg valami ötlet, hogy kezdemĂ©nyezzek egy beszĂ©lgetĂ©st? (bocsi, amiĂ©rt ilyen szerencsĂ©tlennek tƱnök, csak egyszerƱen ha mond nekem valamit, lefagyok, vagy valami hĂŒlyesĂ©get mondok 😖😖)
2019. dec. 13. 20:31
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:

KĂ©rdezz tƑle bĂĄrmit. Ha Ă©lƑben szeretnĂ©l vele beszĂ©lgetni, megkĂ©rdezheted, mennyi az idƑ, mibƑl kaptatok ma hĂĄzi feladatot, stb.

Ha chaten, akkor szintĂșgy megkĂ©rdezheted, hogy mibƑl kaptatok hĂĄzi feladatot, de akĂĄr szemĂ©lyesebb kĂ©rdĂ©seket is feltehetsz: pĂ©ldĂĄul, ha lĂĄttad rajta, hogy kicsit szomorĂșbb volt, akkor megkĂ©rdezheted, hogy miĂ©rt volt szomorĂș.

InnentƑl kezdve el kell indulnia a beszĂ©lgetĂ©snek. :)

2019. dec. 14. 08:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Átérzem a helyzeted teljes mértékben.

(MĂĄrmint azt a felĂ©t, hogy nem mersz megnyilvĂĄnulni Ă©s indokolatlanul hĂŒlyĂ©n reagĂĄlsz, Ă©n is ilyen votam, sƑt!)

HĂĄt pl ha van valami hĂĄzi vagy dolgozat Ă­rhatnĂĄl neki, hogy ,, bocsi hogy zavarlak, de senki nem vĂĄlaszol akinek Ă­rtam, mi volt a hĂĄzi?,, Vagy hogy holnap lesz ez meg az a dolgozat/felelĂ©s/egyĂ©b program. SzĂłval ilyesmik. Vagy kĂŒldj neki egy 👍 jelet (mĂĄr ha messengeren az az alapĂ©rtelmezett) vagy valami ilyesmit: ,,geholwqly,, Ă©s mondd neki hogy ,,jajj bocsi csak kicsĂșszott a telefon a kezembƑl Ă©s összevissza nyomogattam,,.

Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

19L

2019. dec. 14. 20:12
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszi, haat Ƒ soha nem csinĂĄl hĂĄzit, szĂłval hĂŒlyĂ©n jönnĂ©k ki, ha a hĂĄzit kĂ©rdeznĂ©m meg 😂 de az a "kicsĂșszott a telefon a kezembƑl" jĂłl hangzik :)
2019. dec. 15. 08:55
 8/10 anonim ***** vĂĄlasza:

Vagy akkor esetleg ,,kell segítség a håziban? szerintem ez és ez elég nehéz volt."

19L

2019. dec. 15. 22:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Ma mellĂ©m ĂŒlt ebĂ©dkor 😊 jĂł, tudom, hogy nem jelent semmit, de jĂłl esett 😂 amĂșgy Ă©szrevettem, hogy megint kezdi keresni a tĂĄrsasĂĄgom, pl film vetĂ­tĂ©snĂ©l is mellĂ©m ĂŒl.. bĂĄr lehet, hogy ez nem jelent semmit 😅 nem tudom rĂĄvenni magam, hogy rĂĄĂ­rjĂĄk, szemĂ©lyesen szeretnĂ©k beszĂ©lgetni vele, de ha hozzĂĄm szĂłl, mindig lefagyok vagy valami hĂŒlyesĂ©get mondok 😖
2019. dec. 16. 16:11
 10/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Jajj bocsi, most látom, hogy ezt egyszer már leírtam 😂
2019. dec. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!