Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eddig úgy tudtam, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy tudtam, hogy nem vonzódom a túlsúlyos fiúkhoz, de ő más vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval eddig kifejezetten taszított ha egy fiú túlsúlyos volt és úgy közeledett felém. Egyszerűen nem tudtam vonzódni hozzá (nyilván, mint emberrel semmi bajom nem volt vele nem vagyok előítéletes sőt kifejezetten köcsögségnek tartom ha valaki elítéli a másikat a súlya miatt..) de a kémia nem működött nála ennyi. De most. Fogalmam sincs mi van velem. Megismertem a suliban egy túlsúlyos fiút és egyszerűen elvarázsolt. Én azt hiszem szerelmes lettem belé és megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek iránta..a személyisége a kisugárzása, egyszerűen vonz. Pedig azt hozzáteszem h nagyon nehezen leszek szerelmes sőt van bennem egy kis félelem is a kapcsolatoktól. Ezért van pl, hogy 19 éves vagyok és még sosem volt kapcsolatom, mert az összes srácot eddig elutasítottam valamiért. (Volt akit azután, hogy megcsókolt mert akkor lettem benne biztos, hogy nincs köztünk semmi kémia)De ő totál más, nem tudom megmagyarázni miért. És ez nagyon megijeszt, mert igazából most leszarom a túlsúlyát (pedig 100 kg körül lehet és kb 165 cm) de az egyik barátnőm azt mondta, ha taszítanak a túlsúlyos fiúk akkor majd ha testileg közel kerülünk már nem lesz vonzó számomra.. Azt hiszem kicsit összezavarodtam. Tudnátok tanácsot adni és segíteni kérlek?

19/L



2019. dec. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudunk. Te tudod ki tetszik neked és ki nem. Kivel tudnál dugni és kivel nem. Erre nincs tanács.
2019. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkire ne hallgass!!! Csak is a szívedre. Vonz? Igen. Tetszik neked összképben? Az irasodbol úgy vettem észre hogy igen. És szerintem ha ennyire elvarázsolt téged akkor igen is működhet. De ha nem is....honnan fogod tudni ha nem próbálod nem??
2019. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
hát ez a szerelem... a szerelmes szívével azt látja, ami a szemnek láthatatlan
2019. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Mostanra értél meg arra, hogy nem külső alapján ítélsz, érett vagy egy komoly kapcsolatra. A szerelem így működik. A barátnőd, meg nem segít ezzel, mert bebeszéled magadnak és tényleg úgy lesz.
2019. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, mindig visszautasítottad a fiúkat eddig. Lehet azért mert eddig is tetszettek mélyen a dagi fiúk, csak nem mertél keresgélni ilyen fiúk között. Nekem is szoktak tetszeni a túlsúlyos srácok, de bizony van hogy én is visszakozom, mert kicsit megijedek, hogy mit fognak gondolni rólam. Ez elég szemét dolog, de sajnos így van. És nem azt mondom, hogy így helyes, csak na.

A lényeg, ha tetszik akkor közelíts felé bátran, mert lehet másképp valami jóról maradnál le. Aztán ha mégsem tetszik akkor az meg úgyis kiderül hamar. Nem veszítesz semmit.

2019. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Összejöttünk😊🥰
2020. jan. 29. 17:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök! Figyeljetek és vigyázzatok egymásra!
2020. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!