Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak ra a crushomra?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak ra a crushomra? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Na szvl annak az exe akit én utálok és nekem van barátom csak most ő megtetszett és szeretnék bele beszélgetni face bookon de az kínos lenne ha csak úgy rairnek h van e barátnője stb.legyszi segítsetek.lany vagyok egyébként

2019. dec. 14. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szóval van barátod, de a háta mögött szeretnél más sráccal kavarni?
2019. dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Szegény barátod... Remélem talál magának egy normális lányt.
2019. dec. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó!előtte szakitanek a baratommal
2019. dec. 14. 11:39
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Éretlen vagy, jobb is a barátodnak hogy megszabadul tőled.
2019. dec. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Crush 😁 tanulj meg először normálisan beszélni, írni.

Áhhh, dehogy kínos, hogy van barátod és egy másik fiú kéne, akinek meg van barátnője.

2019. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
3: most kéne szakítanod
2019. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves 5os válaszoló!ugyanúgy írtam le ahogy te és neki nincs barátnője
2019. dec. 14. 11:52
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
7: látom nem sikerült felfogni 😁 a crush önmagában gáz.
2019. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Csodálkozunk, hogy 20 éves korukra a lányokat már legalább 20an végig is dugták, a gyerek éveket be kell hozni. Azt tudnám a szüleid mi a francot csinálnak.


Nem rosszul írod, hanem eleve idióta a kifejezése. Tipikus gyerekes baromság. Egyébként meg, a kapcsolatok nem játékok, nem tudom hány éves vagy, de már megcsalás, meg "ah majd szakítok". Gondolkodj már el egy picit magadon. Inkább tanulj, mert ha ilyen hülye maradsz, 25 éves korodig még a külsőddel kihúzod valahogy, de utána majd a kutyának nem kellesz.

2019. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9:képzeld nkm nem a pasizason jár az eszem és kitűnő tanuló vagyok és sportolok is továbbá nem vagyok olyan szép se az a tipikus plazacica és csak úgy mondom h 17 évesen ez az első barátom és még szűz vagyok
2019. dec. 14. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!