Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégsem lenne hetero? Vagy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem lenne hetero? Vagy ez még haver kategória?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és van egy srác az osztályban aki hónapok óta tetszik. Nagyon nagy összhang van köztünk, sok mindenben hasonlítunk. Szoktunk ilyen meleg viccekkel hülyülni, meg másokkal is szokott, de többször is mondta hogy nem jönnek be neki a fiúk. Van hogy felhív és napi 4 órákat beszélünk, vannak ilyen kis "rejtett értelmű" (vagy nem tudom hogy mondják) mondatok amik tulajdonképpen flörtölések, és pár hete zongorázott nekem (és nem is akármit, egy szerelmes számot). Nem tudom hova tenni, mert szentül állítja hogy hetero (bár szerintem akkor se jönne velem össze ha nem lenne az), de nem tudom hogy ez még ilyen haveri kategóriába esik, vagy mi történik? Nem voltam még ilyen helyzetben, tök el vagyok veszve.

2019. dec. 15. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ismered-e azt a mondást, hogy "testi-lelki jóbarátok"?

Az olyan, hogy teljesen megnyílnak egymásnak, és még a legfurább dolgokat is meg tudják beszélni egymással. Egy húron pendülnek, egyfelé jár az agyuk.

Valószínű, hogy ez van köztetek is.

Nem szabad többet belemagyarázni ebbe a helyzetbe.


Ha mégis vonzódna a saját neméhez, vagy hozzád, azt előbb-utóbb be fogja vallani.

Ha szeretnéd, hogy hamarabb bekövetkezzen a "színvallása", akkor tégy, mondj olyanokat, amikre nem talál majd kidúvót. Mert őszinteségre, őszinteség a válasz.

2019. dec. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!