Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lànybarátomba, többi lent!? 👇👇👇

Figyelt kérdés
2évvel ezelőtt ismertem meg. Egy nagyvárosba kerültem gimibe. Osztálytársak voltunk és szerelmes lettem belé. Még alig kezdtem el (3 hónap) màr abba kellett hagynom csalàdi okok miatt( válás) és a közeli városba mentem tanulni. Azóta tartjuk a kapcsolatot hívjuk egymást. Járunk egymáshoz. Viszont én többet érzek irànta mint barátság. Bevalljam neki? Vagy ne rontsam el a barátságunkat?!

2019. dec. 16. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem először próbáld kitalálni, a lány oldaláról érzel-e valami apró kis jelet, hogy ő is esetleg többet lát benned, mint egy barát:)

Ha látsz erre esélyt, szerintem cselekedj!

2019. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam én fiú vagyok. Azért a legjobb lànybarátom
2019. dec. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!