Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki kb. 1 hónapja rám írt hogy tetszek neki és hogy szeretne jobban megismerni és hogy lenne e kedvem hozzá, en mondtam neki hogy nem, mivel én nem viszonoztam az ő érzéseit (tehát nem akartam hitegetni). De aztan később elkezdtünk beszélgetni és tök jól elvoltunk egymással, már szinte a legjobb barátomként tekintettem rá. És hát időközben rájöttem hogy beleszerettem, viszont ő már azt mondta hogy csak barátként tekint rám és most össze vagyok törve. Tudom hogy én csesztem el. De szerintetek még van esély rá hogy összejöjjünk ha elmondom neki hogy megváltoztak az érzéseim iránta?

2019. dec. 16. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így fogalmaznék hogy elcseszted,csak akkor még nem éreztél iránta semmit.Nem akarlak elkeseríteni,de saját bőrömön tapasztaltam hogy ha valakiből egyszer kiszeret az ember utánna nagyon nehéz újra beleszeretni.Nem azt mondom hogy kilátástalan helyzet,csak most újra meg kéne nyerned a figyelmét.16/l
2019. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy csak azért mondta mert Te elutasítottad korábban? Lehet hogy még mindig tetszel neki és szívesen összejönne veled, de mivel Te csak barátként vagy hajlandó tartani vele a kapcsolatot, ezért azt "hazudja" hogy már ő is csak barátként tekint rád.

Lehet hogy ha elmondod neki ezt így, hogy jobban megismerted és többet érzel iránta, akkor ő is bevallja hogy még mindig tetszel neki és ő is szeretne többet.

Egy próbát mindenképp megér szerintem, az ember érzései nem múlnak el csak úgy.

2019. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. dec. 17. 20:21
 4/4 Ar05 válasza:

Szerintem ha így folytatjátok akkor hamar viszonzott szerelem lesz most már meg ismertétek egymást ha ennyire bejön akkor probálj vele minél több időt kettesben tőlteni , találj ki valamit mindig sétáljatok hivd át magadhoz vagy ilyesmik csak 2-en legyetek és hamar ki fog ez alakulni hidd el ha érzett valamit irántad akkor most is érez csak fél az ujjab visszautasítástól 😊 ha úgy érzed sínen vagy akkor probálkozhatsz egy két “ lopott “érintéssel , Vagy megfogni a kezét hasonlók . Nem tudom hány évesek vagytok de hidd el a hormonoknak ugy sem lehet parancsolni és a szerelembek sem sok sikert kívánok !

23/L

2019. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!