Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy észre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észre vegyen a kiszemelt fiú?

Figyelt kérdés
Eddig kétszer beszéltem vele. Egyszer megkertem hogy kösse meg a nyakendom mert ilyen sulis ünnepség volt. Máskor meg rairtam hogy jönnek e bulizni. De csak látásból ismerem a sracot egy suliba járunk. Ma ott állt a termunk előtt csak ugy nagyon fura volt de ő nem latta hogy nézem.En a barátnőmmel beszélgettem. Szerintetek? Hogyan tovább? Valami tanácsot kerhetnenk?

2019. dec. 19. 16:52
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg vele beszélgetni esetleg többet is, sokat elárul az, hogy hogy viszonyul hozzád, ha neki is bejössz, akkor azt nem nehéz leszűrni, de ha nem, akkor felesleges hülyét csinálnod magadból. Add önmagad, próbálj meg természetesen viselkedni körülötte.
2019. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!