Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friendzone, vagy még az se?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzone, vagy még az se?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz. Szóval, alapvetően fotózás a hobbim, de olyan suliba járok, ahol nincsenek lányok, és az ismerőseim körébe sincsen ismerkedési lehetőség. Szóval gondoltam, hogy portréfotózással milyen jól lehet majd ismerkedni. Instán rá is írtam egy lányra, aki tetszett, és benne volt egy fotózásban. Szóval elmentünk, és lőttünk nagyon jó képeket, jól elvoltunk. Kicsit megismertem a lányt, és konkrétan olyan mint én, stílusban, mindenhogy. Utána 1 hétig kb minden nap beszéltünk kicsit. Majd mondtam neki, hogy még akartunk csinálni pár képet, menjünk el megint. Gondoltam majd utána elhívom jégkorizni. Benne volt, le is beszéltük. Gondoltam érdeklődök a barátnőjénél pár dologgal, így utólag lehet nem kellett volna. Azt mondta nem fogja neki elmondani, hogy beszéltünk, de így utólag, lehet mégis elmondta. Aznap amikor mentünk volna a lány rám írt, hogy beteg, és nem tudunk talizni. Nekem itt ez már furcsa volt. Whatever, ráírtam a barátnőjére megkérdezni, aki persze azt mondta, hogy tényleg beteg. Nyilván az emberek tudnak hazudni. Akkor kitett az insta storyjába egy ilyen kérdezős dolgot, ott írtam neki, hogy jobbulást, de csak privátba válaszolt, nem tette ki. Felajánlotta, hogy menjünk el máskor, szóval lebeszéltünk még egy időpontot, hétfőt, amikor viszont esett az eső, ezért nem tudtunk menni. Megkérdeztem pár lány ismerősömet, ők egyhangúan azt mondták, hogy ha le akarnának rázni valakit, azt nem így tennék, de nekem valahogy nem ez az érzésem. Azóta valahogy csak megy le nálam a lány, viszont még mindig érzek iránta valamit, és nem tudom, hogy most behaluzom ezt az egészet, és tényleg nem rajta múlik, vagy tényleg le akar rázni. Szerintetek?

2019. dec. 25. 02:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként a lány is egy normális kapcsolatot keres, ahogy én is.
2019. dec. 25. 02:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Felajánlotta a másik időpontot, sztem nem akar lerázni
2019. dec. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha magyar v agy, akkor írj magyarul!%
2019. dec. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Modeler ***** válasza:

Szerintem ebből nem derül ki. De kicsit alantas kutakodni a másik után, főleg így az elején. De ha egyszer összejött, próbálj meg megint instán modellt keresni.


(U.i.: a barátzóna nem létező dolog)

2019. dec. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!