Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy buliban egész este egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban egész este egy fiúval beszélgettem, nagyon aranyos volt velem, aztán később kavartunk is. Másnap beszéltünk pár szót, azóta viszont semmi. Lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés
Egy közösségbe járunk ezzel a fiúval, tehát minden héten látjuk egymást legalább egyszer. Nekem vele komolyabb szándékaim voltak, nem csak egy kavarás. Lépnem kéne, vagy lép majd ő ha akar valamit? L

2019. dec. 25. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak kavarni akart veled.

Viszont ha továbbra sem lép, de érdekel téged a srác, akkor mindenképp tegyél valamit az ügy érdekében. :)

2019. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el?

Egyébként nem futunk olyan szekér után, ami nem akar felvenni!

2019. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem engedd el

Ha akarna valamit keresne

Lehet negatív vagyok

De én se próbálkoznék ha a gyerek ignorál meg offol

2019. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért érdekelne egy srácot, komoly kapcsolatra olyan lány, akit jól megkavart egy buliban?
2019. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már hogy egy buliban "kavartam" egy fullos nővel, aztán másnap (már józanul) a barátaim mutatták hogy mekkora egy debella ronda "brazillal" buliztam.

Azóta is jót nevetünk ezen a storyn ha feljon.

A tanulság az hogy buliba soha ne akarj ismerkedni 😃

2019. dec. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mar eltelt par nap azota
2019. dec. 25. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Ötös

Hát szegény kérdezőt most biztos megnyugtattad

Egyébként én is úgy gondolom hogy nem szabad buliba komolyan ismerkedni mert kijózanodsz és jaj

Mondjuk én még részegen se vagyok az a kavarós típus de a barátnőim szokták bánni

2019. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!