Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van az hogyha megtetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogyha megtetszik egy fiu akkor szinte mindig rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Kettos erzes. Szeretek vele lenni, megis izgulok, es mindig hanyingerem van, gyomorgorcs, pillangoerzes stb. Ami azert zavar nagyon mert hanyas fobiam van es nagyon felek, hogy az izgulas miatt behanyok. Egesz eletemben igy fog maradni parkapcsolati teren?🥺

2019. dec. 26. 11:42
 1/8 Stark2000 ***** válasza:
100%
A pillangó érzés is egy fajta stressz hormontól van, ahogyan az izgulás is. Ez nagy valószínűséggel mindig jelen lesz, ha ismerkedni próbálsz vagy új fiúd van még. Szerintem ettől hányni nem lehet, vagyis hát nekem még nem jött össze, pedig én is túl tudom izgulni a dolgokat. :D
2019. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már hánytam idegességtől😅 de ilyen szituban még nem. Nem volt még barátom..
2019. dec. 26. 12:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Regen en is hanytam minden csajomnal elso szex elott 😂 aztan ez vhofy az idovel lemult.
2019. dec. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igy nem is tudom jol erezni magam, mert elrontja a kozerzetemet a hanyinger...
2019. dec. 26. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet.
2019. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a legelején lesz ez, utána majd elmúlik, mert hozzászoksz a sráchoz. (Már ha hosszabb ideig lesztek együtt.)
2019. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egeszseges eletet elsz?

"egyensulyban" vagy? tehat nem tomod magad, nem koplalsz (nem vagy elhizott se sovany)

kicsit mozgol valamit? futas vagy hasonlo?

ugrokotelezes!

nem durrbele modon kell, minden kicsit elkezded aztan megtalalod azt amit naponta, hetente, parnaponta vegzel

es ha nem etkezel szelsoseges eteleket akkor ha hanysz sem olyan mintha:

nagyon fuszereseket, zsirosakat, savanyukat ennel


ennyhe joghurt jo, vagy meginkabb tej keves


te josz ra mi neked az idealis


izgulassal is meg kell kuzdened, amiben sokan segithetnek

2019. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mióta többet találkozok vele, azóta kezd csökkenni:)
2019. dec. 27. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!