Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála, ha úgy alakul?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú ,akivel nagyon jóban voltunk szerelmes lettem bele ,de ő elköltözött egy másik városba ,mert egyetemre jár ...nagy nehezen elfogadtam ,hogy nem lehet soha semmi ...Mostanában többet van itthon és újra probálkoznék csak egy baj azalatt az idő alatt ,amíg ő nem volt itthon az apukájával picit összemelegettünk ,persze én az elején csak azért voltam olyan kedves vele ,hogy elfogadjon fia barátnőjének ,de félre értettük egymást és ez lett.Ez miatt félek sosem lehetne már komoly semmi köztünk ha kiderülne ha nem .
2019. dec. 27. 19:12
 1/6 anonim válasza:
8%
Nem tudom de meg engeded ,hogy meg ismerhetlek?
2019. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes

Ilyen tényleg van amúgy?

Én úgy gondolom ha őszinte vagy és elmondod neki majd kiderül megérti e

Mondjuk én biztos nem jönnék össze olyan faszival aki előtte az anyámmal volt

2019. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval egy tini lány vagy aki egyetemista fiu apjával jött össze és most megbántad mert igazából az egyetemista fiu kellett volna..

Durva ez így estére,amúgy felejtös fiu helyeben nem kellene ilyen lány

2019. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Istenem

Forditott esetben te mit tennel? :D

Ez nevetseges es gusztustalan vagy.. Es nem erdekel ha lepontozol :D de azert gondolkozz mar :)

2020. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg gusztustalan vagy :DDDDDDD
2020. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus komolyan van ilyen? :D mit értesz az "összemelegedtünk" alatt. Flörtölgettek, megcsókolt, lefeküdtetek? A srácnak az anyja hol? A férje megcsalja a fia alakulóban lévő csajával XD

Szerintem hagyd a srácot. De tényleg. Majd az egyetemen összeszed valaki nornálisabbat aki nem kezd ki az apjával

2020. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!