Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, akiknek nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nem volt még kapcsolata. Ti milye srácra vágytok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Csomó ilyen kérdés van. Mindenkinek más az ideál, ezért felesleges kérdést feltenned, plusz ez meg nem társkereső, ne itt próbálkozz.
2019. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem volt még barátom szóval írom.

Egy vicces(aki egyfolytában poénkodik),kedves,kicsit egoista,nagyon őszinte és ha valami baja van a szemembe mondaná,soha ne hadja,hogy kínos csend legyen,néha vigyen el valahova. Kinézetéről meg annyit,hogy ne legyen kövér,jó lenne ha hullámos haja lenne(színe mindegy) magaaaas legyen és cukin mosolyogjon. Ez az álom ideál és persze nem várom, hogy ilyen legyen ez csak az ÁLOM ideál:))

2019. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, igazából ezt nagyon nehéz leírni. Kívülről nehéz bármit is mondani, legyen magasabb nálam,(amimondjuk könnyű, mert csak 166 cm vagyok), legyen jóképű. De ez relatív. Valakinek ez jön be valakinek meg az...

Belsőleg a leglényegesebb tulajdonság az az, hogy tudjon szeretni éd higgyen. Legyen kedvesy, odaadó, őszinte, adakozó, megértő, támogató, erkölcsös. Tudjon szórakozni, kikapcsolódni, de ha kell, akkor tudjon komoly is lenni. Legyen humora és legyen talpraesett és segítőkész. Jószívű, toleráns. Legyen határozott, de ne egyedül döntsön. Nem baj, ha "egoista", csak beképzelt és nagyképű és öntelt ne legyen. Lehessen vele mindenről beszélni. Legyen titoktartó, becsületes, hűséges és reménnyel teli. Nem baj, ha nem érdekli a kultúra, de azért miattam eljön színházba, múzeumba, könyvesboltba. Nem néz le azért, mert valamit nem tudok, hanem segít.

Természetesen ezeket én is megadnám.

2019. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy vicces magabiztos és figyelmes srácra. Ennyi. Nevettessen meg és figyeljen rám.
2019. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!