Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek írjak még neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak még neki valamit?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, és bejelöltem Messengeren, írtam neki hogy boldog karácsonyt, és most ezt írta vissza: “Köszi neked is! 🎄“.Szerintetek folytassam a beszélgetést?Vagy lerázott?

2019. dec. 27. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
ez komoly?
2019. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Elmúlt karácsony. Ha az ünnepek alatt nem írt vissza, akkor kb sokadik vagy a sorban.

De nem akarom elrontani a kedved. Ha úgy van, próbáld meg még egyszer, aztán legfeljebb nem jön össze. Sokat nem huksz rajta.

2019. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Várj egy évet és újra kívánj neki boldog karácsonyt!
2019. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2, miért is?Volt amikor rám írt valaki de egy hónapig nem láttam, mert el van dugva az engedélykérések gomb.
2019. dec. 27. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Elnézést fiatal barátom, nem töltök több időt ott, mint feltétlen muszáj.

Akkor meg folytasd! Legyél határozott stb, a többi meg jön magától, úgyis látod ha nem vevő a beszélgetésre.

2019. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de ha egy messengeres beszélgetéssel sem boldogulsz, mi lenne a randin?


Szerintem kezdj el sokat olvasni, legyél okosabb, szerezz önbizalmat. Magyarul: fejleszd magad.

2019. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A "boldog karácsonyt" - ra szerinted mit lehet visszaírni azon kívül hogy "köszi neked is"? Nem lerázott, csak erre nem nagyon lehet sok mindent visszaírni
2019. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ráírhatnál újév alkalmából is és ha válaszol kérdezhetned, hogy hol tölti. Sok szerencsét:))
2019. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ez nem lerázás ez normális dolog hogy ezt válaszolta.Mindenképp folytasd a beszélgetést.Kérdezd meg milyen napja volt?Hogy van?Mit csinált ma? Hol fog szilveszterezni? Stb.Ha nem akar beszélni veled akkor úgy is hamar abba hagyja a beszélgetést, vagy vissza se ír.De nem baj te akkor is megpróbáltad.Próba szerencse.És amúgy szerintem nem kell ahoz a Karácsony hogy rá írj.Bármikor írj rá nyugottan ,kérdezd meg hogy van?Miújság vele? Aztán alakul a beszélgetés.Sok sikert!😊
2019. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!