Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tobb mint 2 eve szingli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobb mint 2 eve szingli vagyok. Nem vavyok csunya, az alakom rendben, ertelmesnek tartanak. Miert nincs parom? 19l

Figyelt kérdés
Van egy srac akibe szerelmes vagyok es kavarunk, de nem hinnem, hogy o tobbet akar. Rendkivul maganyos vagyok, korulottem mindenkinek parja van kb. En is mindig arra gondolok milyen jo lenne valaki komoly aki mellettem van. Mas is van ilyen helyzetben?
2019. dec. 27. 23:52
 1/5 eszter 121212 válasza:
Nekem is hasonló a helyzet, bár nekem még sosem volt kapcsolatom (18 éves vagyok, emiatt egyébként ki is szoktak nevetni, hogy mi az, hogy még nem volt) és emiatt úgy érzem magam, ahogy te mondod, magányos vagyok, körülöttem meg mindenki romantikázik és nem tartom magam csúnyának se, normális vagyok. Tavaly volt egy srác, akivel úgy tűnt, összejön a dolog, de végül nemet mondott, ami eléggé rosszul esett, mert úgy tűnt, tetszem neki. Én abban szoktam reménykedni, hogy majd a továbbtanulás hátha hasznos lesz ilyen téren is. Segíteni sajnos nem tudok, de lásd, nem vagy egyedül a problémáddal
2019. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, szállingóznak a privát üzenetek? :D

Egyébként három mondatból ezt nem lehet hitelesen megválaszolni (negatív tulajdonságot nem is írtál, a többi is relatív). Annyit lehet találgatni, hogy ha látványosan "kavarsz" valakivel - ezt is lehetne kevésbé kódolni -, akkor ez a potenciális jelölteket elrettentheti, esetleg könnyűvérűnek, foglaltnak gondolhatnak a környezetedben. Vagy csak nincs olyan ember körülötted, akivel összepasszolnál, erre szokták írni megoldásként a környezetváltozást, az új hobbit, ismerkedést...

2019. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, ne görcsölj rá, felesleges. Ne foglalkozzál azzal, hogy másokkal mi van vagy mit mondanak. Teljesen normális ha még nem találja meg az ember a párját, nagyon ritka az amikor a korai kapcsolat igen hosszú távú is marad. Meglátod, előbb-utóbb megtalálod azt, akit keresel, ez nem egy verseny :)


F

2019. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha kavartok, akkor miből gondolod, hogy nem tetszel neki? Szoktatok beszélgetni?
2019. dec. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Te egy pasi vagy. Vékony buta liba lányoknak is van pasijuk.
2019. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!