Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 eves fiu vagyok es oda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves fiu vagyok es oda vagyok egy 22 eves lanyert. Lehet eselyem?

Figyelt kérdés
Ismerem, nagyon birjuk egymast, van kozos ismerosunk, ugy ismerkedtunk meg. Tudom hogy nagy a korkulonbseg de sokkal erettebb vagyok a koromnal, szerintetek adna eselyt? En ugy veszem eszre tetszem neki valahol.

2019. dec. 28. 11:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Utolso, pontosan:) ha forditva lenne akkor teljesen normalis lenne termeszetesen. Igy meg en kisfiu vagyok, o meg beteg. Nembaj azert ha esetleg jol alakul, majd leirom ide hogy koszonjuk jol megvagyunk. O nem egy aranyaso, es nem az a lenyeg neki hogy kocsim meg hazam legyen, nyilvan tenyleg csuszasban vagyunk egymashoz kepest de ha valaki szeret az magamert szeressen, ne azert mert tudok neki piat venni(?!) meg van egy szuper autom.
2019. dec. 28. 20:08
 22/40 anonim ***** válasza:
62%

Itt nem a számokról van szó, mint kor. Hanem értelmi szintről. Aki azt írja magáról, hogy érettebb vagyok a koromnál, az kicsit sem érettebb a koránál.

Még azzal sem feltétlenül értek egyet, hogy ez csak a pénzről szól. Tényleg nem minden lány úgy választ pasit, hogy azzal ismerkedik van e kocsija meg lakása. De miről beszélgetnétek? Hogy ő miket csinált az egyetemen vagy munkában, te meg hanyast kaptál a röpdogádra?

Azt kérdezted van-e esélyed. A 16-17évesek lepontoznak mindenkit, aki azt mondja nincs. Pedig sajnos hiába áltatod magad. Próbáld meg tényleg, én nem kívánok neked rosszat, hátha összejön. De a nagyobb esély az az, hogy nem fog.


21/L

2019. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
33%
Látod, a 21/L csak 1 évvel fiatalabb. Vedd komolyan a le írtakat! Gyerek vagy, és játszik veled!
2019. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
60%
Rajta múlik, hogy tetszel neki
2019. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Megis miert jatszana velem mikor semmi sincs koztunk? Nem ertem miert kell ilyen rossz embernek beallitani valakit csak mert nem egyezik mondjuk a felfogasa a tarsadalmi berogzodesekkel. Lehet hogy 1000-bol egy van ilyen hogy sikerul, de akkor is megadom az eselyet, ja es forditva senki sem szolna egy rossz szot sem, az normalis lenne!
2019. dec. 29. 14:42
 26/40 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam hogy játszana veled. Lehet hogy ő is ad egy esélyt, mert tetszel neki. Lehet azt fogja gondolni hogy cuki vagy és ennyi. Lehet az is, hogy barátok lesztek.

És igen, fordítva normális, mert a fiúkat érdeklik a fiatalabb lányok és az idősebb nők IS. A lányokat meg az idősebb férfiak érdeklik és ennyi. Aki huszonévesen egy 17 éves fiúval szeretne kapcsolatot, az furcsa. Ennek ellenére még mindig drukkolok, de miért teszel fel kérdést, ha lehurrogsz mindenkit, aki nem azt írja, amit hallani szeretnél?

21/L

2019. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
29%

#26

Azért mert mint korábban írtam, még kisgyerek. Csak nézzétek a megnyilvánulásait. Hisztizik... 😃

2019. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
32%
Kérdezel valamit, és ha valaki nem azt írja amit hallani szeretnél, akkor vitatkozni kezdesz vele, meg hisztizni. Ebből aztán látszik, hogy ennyire érett vagy... :D Nevetséges.
2019. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

21/L abszolut nem neked szolt ez a megnyilvanulasom!

Hanem mondjuk az utannad levo kettonek akik valoszinuleg, egyedul, nyuglodve kanapehuszarlent oltogatnak!:) elfogadom a nrgativ velemenyt, amenyiben az normaisan, eszervekkel ala van tamasztva. Igy a te velmenyed is elfogadom. Viszont az utannad levo ketto, na az a nevetseges!:)

2019. dec. 29. 22:33
 30/40 anonim ***** válasza:
60%

"egyedul, nyuglodve kanapehuszarlent oltogatnak"


Nagyon tévedsz kisfiam: akkor kapaszkodj meg, mert unokám idősebb, mint Te vagy! De az igaz amit leírtak, nem tudod kezelni, hogy gyerek vagy! Semmi baj, majd rá jössz. Az élet nem habos torta.

Lehet lepontozni! De az igazságot törölni nem!

B:U:É:K!!

2019. dec. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!