Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek egyszer csak nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fönök2.0 kérdése:

Mit tegyek egyszer csak nem ir vissza valyon irjak még neki vagy várjak?

Figyelt kérdés
Egy lányal párszor láttuk egymást bejelölt face-en és elkezdtünk beszélgetni .Elöször csak pár naponta én irtam rá és egyszer csak elkeztünk minden nap beszélni naponta többször is és mindig ö irt rám minden reggel néha már éreztem kicsit sok .Utána jött a karácsony irtam neki de válaszolta dolga van nem beszéltünk már .Utána irogattam még de nem kaptam választ .Egyszer néhany irogatásal kesöbb visszairt egy hosszú regényt hogy Elkeztem benne érzéseket kelteni és nem tudja , ez megijeszti .Meg hogy én túl jo vagyok és ö nem ilyen Erre válaszoltam én is regényel és annyit irt rá még beszélünk utána hiába irtam neki nem valálaszolt többet (nem lakunk közel egymáshogy egy városba járunk külon sulikba navetázunk )vajon csak idö kell neki?(Nem vagyok helyesirási szótár)

2019. dec. 28. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg hogy szerinte jobb ha nem beszélünk többet Reméli megértem
2019. dec. 28. 18:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja hogy komolyabb kapcsolat legyen köztetek. Nem keres téged, nem érdekli mi van veled, lehet hogy már mással van, szerintem engedd el. Bocs hogy ezt írom, de én lányként így látom.
2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem , elengedtem csak nem tudtam mire vélni ezt a viselkedést hiszen ö kezdeményezett
2019. dec. 28. 21:07
 4/4 anonim válasza:

Szerintem kicsit megijedt, az is lehet, hogy nem te vagy az egyetlen, aki bejön neki, ezért nem tudja, mit csináljon. Ezért inkább megszakítja a kapcsolatot veled.

Talán jobb lenne, ha megvárnád, amíg ő nem ír.

2019. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!