Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi a túrót csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a túrót csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már majd hogy nem kapcsolatunk van, barátság sok sok extrával. Ma este nálunk alszik, és romantikus estét terveztem (közös fürdés egy kis kényeztetéssel, meg hasonlók) de megjött neki én nem tudom ilyenkor mit kell csinálni. A haveromnak írtam gyorsan és ő azt mondta hogy szerinte maradjon a terv csak kényeztetés nélkül és simogassam a hasát meg minden hol. De más tanács? Ilyenkor mit ajánlatos csinálni?

#lány #mentsrzáció
2019. dec. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a lányt, hogy neki nem lenne e kellemetlen menstruácio alatt, az általad leírt tevékenység. Ha nem, akkor hajrá, ha meg igen, akkor máskor, amikor elmúlt neki bepótoljátok.
2019. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A közös fürdést most inkább ne. Ha nagyon fájós akkor ajánl fel neki meleg vizes palackot, valami nasit. Bújatok össze filmezni vagy beszélgetni. Amúgy a szex ilyenkor nem tiltott és fájdalom csökkentő hatása van. Ha te így is szeretnéd (orral kilove) és ő is benne van, akkor nem kell annyit változtatni a terven.
2019. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
miért a haverodat kérdezgeted? a lány nem tud beszélni? ha valakitől akarsz valamit, akkor azt ajánlatos megkérdezni, akitől a valamit akarod
2019. dec. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Aki nem tudja mit kezdjen ilyenkor egy lánnyal az mi a fenét akar?? Hanyagold inkább a lányokat egy darabig. Majd ha lesz fogalmad jobban a lányokról próbáld újra.
2019. dec. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!