Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1hete egyutt vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete egyutt vagyok egy lannyal de jott egy kis problema es most idot ker, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1hete ismertem meg a lanyt,ra2napra osszejottunk ,es azt irta hogy nem lehetunk egyutt mert az anyja nem engedi stb,utana lattam az exe kirakott egy kozos kepet vele h orokkon orokke egyutt ,rakerdeztem a lanyra azt irta nincsenek egyutt alig beszelnek,kuldott kepernyo fotot is,es csak annyit irt hogy szeret,ha jobban lessz egyutt lehetunk,rakerdeztem mi a baja azt irta nem lenyeg,csak hogy a fiukkal van dolga,ezt nem ertem mire ertette..


Bocsánat az írásomért csak siettem.


2020. jan. 2. 01:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Fiukkal van baja* nem dolga
2020. jan. 2. 01:57
 2/14 A kérdező kommentje:
Irtam neki had segitsek hogy minden megint jo legyen mert nagyon hianyzik azt irta nem kell
2020. jan. 2. 01:57
 3/14 A kérdező kommentje:
Az osztályommal szemben van az osztálya
2020. jan. 2. 02:10
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Figyelj, nekem is ugyan ezt mondta az exem, csak ő más fiúval jött össze, amit nem ismert el és csak annyit mondott, hogy jó barátja, persze kiderült, hogy csalt meg ilyenek! Szóval szerintem biztos, hogy az exével kavar és nem tudott túl lépni, és ha nem működik az akkor ugye itt vagy neki te! Mocskos ez a játék, de ilyenek a lányok sajnos! Tudom találsz majd normálisan, de az nem úgy lesz! Nem fogsz találni mert mind ilyen!
2020. jan. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Tök egyértelmű... persze, te most elhiszed, mert el szretnéd hinni, hogy te vagy neki a nagy szerelme... csak közben minden bizonnyal mással kavar. Aztán ha nem sikerül, akkor lehet, hogy B-tervként majd előkap téged. Na, ez az, amit értelmes ember nem hagy.

Másrészt meg a szerelemben nincs olyan, hogy "időt kér". Ez nem egy ki**szott kézilabdameccs... Ez az "időkérés" a legnagyobb álszent hazugság. Persze, majd egy szerelmes ember pont szünetelteti a kapcsoaltát, hogy közben másokkal kavarjon? Ha valaki szerelmes, akkor nem viselkedik így, akkor sem, ha valami probléma adódott. Hanem akkor azt mondja, hogy "megoldjuk". Nem szünetet kér, hanem ellenkezőleg: annál inkább szeretné, hogy együtt legyetek, akkor is, ha mondjuk nem tud könnyen találkozni.

De persze te tudod. Úgy járatod le magad, ahogy neked tetszik.

2020. jan. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Irtam neki hogy nem akarom elvesziteni,irja hogy nem fogsz csak ido kell
2020. jan. 2. 05:03
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd mar el ezt a csajt, egyhét után szerelmes vagy??? Szerintem még találkozni se találkoztatok hanem vmi tini chat szerelem folyik a hatterben... mellesleg az exxevel kavar te csak egy menedék vagy neki... ha osszejon az exxevel teged lekoccoltat. Ennyi dobd a kukaba ezt.;)
2020. jan. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"1hete egyutt vagyok egy lannyal"

Kérdésed magyarázatából kiderül, hogy ez csak HITED, ám nem az igazság.

Egy hete érzed úgy, hogy szereted, ha ő "időt kér", akkor viszonzás nélkül.

HA végleges szakítása exével, akkor talonban vagy, akit - ha nem akad más - akkor elő lehet szedni.

.

"kuldott kepernyo fotot is"

Ez hogyan tartozik a tárgyhoz?

Arról küldte, hogy beszélnek? Jó, hogy nem csókos szelfit küld!

.

Választhatsz:

- vagy megmaradsz 'zseb-barátnak', akit bármikor elő lehet húzni, ha éppen nincsen más.

- vagy pedig keresel olyat, aki viszontszeret.

2020. jan. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tartja benned a lelket amég leteszteli hogy az exével jó e ujra együtt vagy nem. Aztán ha nem akkor megy hozzád ha meg igen akkor előbb utóbb le fog koptatni, vagy hozzád se szól
2020. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#7 de talalkoztunk majdnem minden nap,az o osztalya az en osztalyomnal szemben van szoval ha rosszra fordulna a dolog akkor is latnam minden nap
2020. jan. 2. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!